Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, mi szerint döntetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mi szerint döntetek?

Figyelt kérdés

Pl. Tegyük fel hogy a csaj 170 cm körüli és van egy srác aki 175körül van és van még egy aki 185 körül..

Az alacsonyabb srác jobb képű,izmos,igényesebb,stílusosan öltözködik,kedves,megértő,értelmes,tisztelettudó.. A magasabb srác is ,de ő viszont nem igen jó képű,illetve véznább az alacsonyabbnál.

Mindenképpen a magasabb srácot választanátok? Vagy netán valamiért a csak pár cm-el magasabbat tőletek..?

Vélemények?



2014. febr. 15. 17:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Akit szeretek. Nem nehéz.
2014. febr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, ha csak pár centivel magasabb nálam, sőt az se baj ha egy magasak vagyunk. Szóval nem a magassága miatt választanám a magasabbat.
2014. febr. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszi második:)
2014. febr. 15. 17:44
 4/9 anonim ***** válasza:
Kérdező, lehet az a magasabb srác, akit te meg néhány barát nem tart jóképűnek, lehet több lánynak bejön, lehet az utcán, szórakozóhelyen több lánynak tetszene. Tudod, ízlések és pofonok, ami nekem nem tetszik, másnak még lehet, hogy igen.
2014. febr. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Nem hiszem hogy tetszene bárkinek is. Nem feltétlen a kinézete miatt.Bár...

Hanem a természete miatt is.

2014. febr. 15. 18:32
 6/9 anonim válasza:

Amelyik neked jobban tetszik. Én személy szerint biztos, hogy az elsőt választanám. Én nem szeretem ha túl magas hozzám a barátom, inkább legyen velem egy magas, vagy alacsonyabb, de ne 15-20 centivel legyen nálam nagyobb!:) Persze, nem számít a magasság, inkább az számít, hogy szereted-e vagy sem!:)

18/L

2014. márc. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Személyiségüktől függ.
2014. jún. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
hagyjad már.hülye kérdés volt.
2014. jún. 2. 19:11
 9/9 anonim ***** válasza:
Akit szeretek azt.Nem a magasag lesz a mervado a dontesemben.
2016. márc. 20. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!