Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Játékfüggő a pasim?!

Figyelt kérdés
A barátom nagyon játékfüggő.Állandóan a számítógépet nyomja, és nem tudok vele mit kezdeni.Van egy barátja aki látja hogy ez nekem milyen rosszul esik és ő szokott felvidítani.Olyan szinten függő a párom hogy jobban érdekli a játék mint én.Holnap azt mondta átnéz hozzám, de amikor én akarok vele találkozni valami dolga mindig van aztán kiderül hogy csak játszott...És azt mondta a barátja hogy menjünk el moziba kikapcsolódás képpen, csak az a baj hogy fiú,a páromnak nem merem elmondani mert szerintem besértődne hogy én mit járkálok a haverjával.De ha meg nem mondom el neki, akkor meg az lesz a baj, kikapcsolódás képpen mennénk mert neki is vannak párkapcsolati problémái.Viszont ha azt mondanám neki hogy jöjjön ő is akkor meg az nem is kikapcsolódás lenne...Egyáltalán nem akarok r*bancoskodni, csak most teljesen össze vagyok zavarodva és nem látom meg a dolgok lényegét, ezért szeretném kérni a segítségeteket.Mit csináljak? mi lenne a helyes megoldás?(negatív kommenteket nem kérek mert nagyon magam alatt voltam és ez csak rontana a helyzeten)

2014. febr. 15. 19:53
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
A pasid nem tisztel, esetleg nem is szeret. Te viszont tisztelhetnéd őt annyira, hogy őszintén megmondod neki, hogy nem tetszik, ahogyan viselkedik veled, és ha ezen nem változtat, akkor mással fogsz eljárni ide-oda. Ne titkolózz előtte, a bizalom az egyik alappillére minden kapcsolatnak.
2014. febr. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

No de ide figyelj. Adott egy kapcsolat. Ha nem tetszik a párod viselkedése, szól érte, próbálj kommunikálni, ha nem változik, és te nem bírod, szakíts. Nem értem miért maradsz ilyen kapcsolatban, ha neked ez nem tetszik, ezek után csak magadra vethetsz! Szerintem egyik félnek sem szabadna megtennie, hogy nem törődik a másikkal. Hahó, kommunikálni és cselekedni luxus?


Másrészről, ha van egy kapcsolatom, én nem kamuzok a páromnak, szerintem ez alap. Ha elhívnak moziba, vagy nem megyek el, ha úgy vélem, ez rosszul esik a páromnak, vagy elmegyek, és megmondom neki. Olyan nehéz ez? Szerintem nem kell túlagyalni a dolgot, csak tisztességesnek lenni nem árt.

2014. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Vigyázz!


A haverja el akar csábítani!

2014. febr. 15. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele már nem is egyszer, távkapcsolatról van szó, és én őt nagyon szeretem.Igazatok van őszintének kell lennem.A barátjának meg már 3 éve barátnője van.
2014. febr. 15. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Egyértelmű: A pasid rád unt. Még egy számítógépes játék is érdekesebb nálad. Ez van, törődj bele.
2014. febr. 15. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
én felhoztam neki hogy ennyire érdekes vagyok hogy amikor velem vagy akkor is ezt csinálod, és azt mondta hogy eddig is függő volt
2014. febr. 15. 20:11
 7/12 anonim ***** válasza:

Én is játékfüggő vagyok. Szó sincs arról, hogy megunt volna vagy bármi más... Egyszerűen csak lustább a kelleténél és neked valahogy ösztönöznöd kéne arra, hogy lépjen valamit.


Nem szép dolog és valszeg én is kiakadtam volna ha ezt csinálja velem az exem, de én a helyedben féltékennyé tenném valahogy. Vagy olyan dolgot művelnék, amivel rádöbbent, hogy attól mert ti jártok, nem vagy az övé örökre...


Sajnos más férfiak is hajlamosak készpénznek venni, hogy ha kapcsolatban vannak akkor az örök életű, bármit is csinálnak. Pedig nem a becsajozás a legnehezebb, hanem megtartani a lányt.


(Ja és ha elmész most a haverjával mozizni, akkor később garantáltan folytatása lesz, aminek a vége megcsalás. Hidd el!)

2014. febr. 15. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Én nem attol félek hogy megcsalom mert biztos hogy nem,inkább attol hogy azt mondja"nem velem mentél moziba hanem a legjobb barátommal,és ne itt r*bancoskodj,ugy hogy vége..,,
2014. febr. 15. 21:46
 9/12 anonim ***** válasza:
Akkor közöld vele előre, hogy ha ő nem megy el veled, akkor majd a haverja elmegy. Ennyi és akkor nem te leszel a ribizli.
2014. febr. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért nem játszol te is vele? Az én barátnőmmel is szoktunk néha együtt kockulni.
2014. febr. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!