Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne ezt normálisan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne ezt normálisan megoldani?

Figyelt kérdés

Mióta páromnak új munkája van, ami utazással jár, sokkal kevesebb időt tudunk együtt tölteni. Sokat vagyok egyedül. Én egyébként feltalálnám magam, de nem mehetek el a barátaimmal, ismerőseimmel, mert féltékenykedik és veszekszik velem.

Próbáltam vele többször beszélni, hogy miért baj, ha találkozom a barátaimmal, hiszen nem helyette találkozom velük, mivel ő úgysincs itthon. Úgy jön ki, hogy csak az a jó, ha én itthon ülök egyedül a négy fal között.

Erre mindig azt mondja, őt nem érdekli, menjek ahova akarok. De ha meg elmegyek valahova, akkor mindig veszekszik velem.


2014. febr. 15. 20:03
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha úgyis messze van, hazudhatsz is, vagy leteheted a telefont, ha elkezdene veszekedni.
2014. febr. 15. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nem vagyok az a hazudozós típus. Egyébként nem is tudok, azt szokták mondani, hogy nekem felesleges hazudni, mert úgy is látszik rajtam :)

Nem telefonon veszekszik, hanem amikor hazajön.

2014. febr. 15. 20:08
 3/3 anonim válasza:
Hát , sajnos ezzel énis így vagyok . Csakhogy az én párom nem is dolgozik, hanem idejét a barátjaira forditja , sajnos ebben nem tudok segíteni mert még én sem tudom , hogy mit tegyek , ha rájövök azonnal írok neked :) addigis jobbulást a kapcsolatotoknak!
2014. febr. 15. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!