Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért csak a cigis, alkoholist...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak a cigis, alkoholista fiúknak jövök be?

Figyelt kérdés
Nem vagyok egoista (egyáltalán nem) de a többiek azt mondják szép vagyok még a fő ellenségem is. Nem k**váskodom, visszafogott személyiségnek mondhatom magam. Mégis csak a bunkó parasztoknak jövök be. Legutóbb is facebook-on rám írt egy teljesen ismeretlen fiú aki megállapításom szerint perverz, és minimum 8 évvel idősebb nálam. Nem küldöm el, mert tudom hogy nekem lenne bűntudatom. Egyébként sem szeretek ilyenekkel rossz benyomást kelteni. Hogyha tényleg, gyakorlatilag is megvannak az adottságaim (az ismerőseim állítása alapján)akkor miért vagyok ilyen szerencsétlen? Nem ez életem legnagyobb problémája 13 évesen meg főleg nem de miért pont minden kevésbé értelmes ember talál meg?
2014. febr. 15. 20:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ezt se küldöd el.
2014. febr. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
A normális srácok nem facebookon fognak írogatni. Szóval akik ott írnak azok általában olyanok is. Lehet, hogy bejössz a fél sulinak csak nem tudsz róla.
2014. febr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Küldj egy képet, ha bejössz nekem akkor már ez nem is igaz. :D
2014. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
I want to sex you up.
2014. febr. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 Szergej55 ***** válasza:

"Nem küldöm el, mert tudom hogy nekem lenne bűntudatom. Egyébként sem szeretek ilyenekkel rossz benyomást kelteni."


Akkor gondolkodjunk egy kicsit majd ezen.

2014. febr. 15. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

"Nem vagyok egoista"


Akkor ez is lehet a gond. Nem vagy tisztában a saját értékeiddel, és még nincs határozott képed arról, hogy milyen vagy. Ez majd 20-23 évesen jön el. Akkor minden megváltozik.


Szerintem annyi az egész, hogy 13 éves vagy. Az a 15 évesnél idősebb pasi, aki 13 éves lánnyal kikezd, az hótzich, hogy nem teljesen normális, tehát alapból nem meglepő, hogy kevés agysejttel rendelkezik. A veled egykorú fiúk pedig veled egykorúak. Vagyis az önképük, szociális képességeik, szexuális érettségük kb. olyan szinten van, mint a tiéd, vagy még olyanon se. Ebből kifolyólag ők sem tudják jól irányítani a helyzetet.


Ha mindenképp pasit szeretnél, aki nem bunkó, akkor egyetlenegy megoldást tudok javasolni: intelligens, zárkózott fiúkkal ismerkedj. Akkor is, ha ők nem kezdenek ki veled, hanem neked kell kikezdened velük. Ők ugyanis rövid távon fejlődőképesebbek lehetnek.

2014. febr. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
kösz az eddigieket. És szergej mivann??? egyszerűen nem vagyok bunkó ezért nem akarok megbántani senkit és mások önbizalmát rombolni.
2014. febr. 15. 20:46
 8/13 A kérdező kommentje:
ja, és 4# kösz :D
2014. febr. 15. 20:47
 9/13 anonim ***** válasza:
13 éves kiscsajokkal normális 15-16 éves srácok nem kezdenek ki, 14 évesen meg még sok olyan srác is béna a csajozáshoz, aki 15-16 éves korára már ügyes lesz.
2014. febr. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Aki 13 évesnél próbálkozik, és több mint 13 éves, azt küld el nyugodtan, eleve bűncselekmény!
2014. febr. 15. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!