Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek mi a véleményetek?

Figyelt kérdés

15 éves voltam amikor összejöttem a barátommal, már majdnem 16. Majd rá egy év és egy hónap múlva feküdtünk le egymással. Szerintetek ez baj vagy normális?

Azóta is együtt vagyunk és nem sokára leszek 18éves. Szerintetek van esély hogy még sokáig együtt maradunk? Eddig kétszer szakítottunk egyszer egy hétig tartott aztán egy hónapig. De nagyon is úgy érzem hogy az az egy hónap nagyon jót tett. :) Azóta úgy érzem hogy tényleg szeret és mintha sokkal jobb lenne a kapcsolatunk. :)


2014. febr. 15. 21:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Miért lenne baj, hogy ennyit vártatok a szexszel?

Azt mi nem tudhatjuk, hogy sokáig együtt maradtok-e. Fogalmam sincs, miért szakítottak kétszer is, de mivel harmadjára is együtt vagytok, így csak kötődtök vmennyire a másikhoz, igénylitek egymást.


Reméljük, sokáig kitart majd!

2014. febr. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt, hogy SOK BOLDOGSÁGOT! :).
2014. febr. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez így jó. Neked legalább nem kell szégyenkezned, hogy egy buliban, vagy egy akármlyen mocsok körülményben tetted meg az elsőt.
2014. febr. 15. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönjük :)

Nagyon szeretem és remélem sokáig együtt leszünk még. :)

Sose voltam pasizós tipus. Ő az első nekem mindenben. Csak azért kérdeztem, mert vannak olyanok akik szerint nem normális ilyen sokáig együtt lenni valakivel mert a tapasztalatok meg kipróbálni mást, de én nagyon azt érzem hogy nem lennék képes mindenkivel összefeküdni. :/

2014. febr. 15. 21:59
 5/8 anonim ***** válasza:

Aki azt mondja, hogy nem normális, az csak irigykedik. :)

Bár akkoriban még minden más volt, a nagyimnak a nagypapám volt az első férfi az életében, és most múltak el 44-45 éves házasok. :)

Szerintem az nagyon irigylésre méltó, ha valakik elsőre megtalálják az életük párját. És nem feltétlenül kell másoktól tapasztalatot szerezni, inkább csak a kapcsolatot kell színezni egy-két dologgal, újításokkal. :)


#1 voltam

2014. febr. 15. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Én is teljesen ezen a véleményen vagyok. :)
2014. febr. 15. 22:46
 7/8 anonim ***** válasza:

Ez a próbáljuk ki mással miközben alapvetően boldogok vagyunk a párkapcsolatunkban egy akkora marhaság...


Aki ilyeneket mond az csak irigykedik, hogy téged nem hagytak ott az első szex után, hanem régebb óta együtt vagytok.


Nekem ez a szakítunk összejövünk, szakítunk összejövünk nem vált be...A harmadik szakítás már végleges volt annak idején. Én akkor mondjuk 20 éves voltam, és 10 hónapos volt a kapcsolat, plusz volt eljegyzés is. De nem működött.


Visszatérve arra hogy próbálj ki minél több pasit és k..rvulj el egy hülyeség ha amúgy boldog vagy vele.


Én már idősebb vagyok. 28 éves, de amikor a férjemmel összejöttünk 24 voltam, ő meg 21. Ő pl velem vesztette el a szüzességét, soha nem volt másik csajjal, és már boldog házasságban élünk. Ő is úgy van vele mint én. Nem kell sok csajt megdugni ahhoz hogy kiélje magát. Ahhoz elég az az egy is akit szeret:)


Nekem ugyan voltak szexuális tapasztalataim előtte, de érdekes módon csak vele volt jó.....szóval a tapasztalat nem jelent feltétlenül élvezetet is. :)


sok boldogságot. és ha szeretitek egymást és boldogok vagytok akkor legyetek sokáig együtt. és ne szakítással oldjátok meg a gondjaitokat hanem beszélgetéssel:)

2014. febr. 16. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Aranyos :)

További boldog házasságot. :)

Amúgy én is így gondolom. :)

2014. febr. 16. 08:48

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!