Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy csaj ronda, miért akarnak a pasik vele mégis szexelni meg járni?

Figyelt kérdés

Folyton visszahallom hogy lerondáznak a csajok, hogy undorító fejem van stb. olyanok is akik nem is ismernek.

De mindig próbálkoznak be nálam pasik és van, amelyik még helyesnek is mondható. Volt aki elhagyta a barátnőjét hogy járjak vele (de nem akartam), szóval nem mindegyik szexet akar, úgy fele-fele az arány. Úgy minden hétre jut 1 próbálkozó.

Ha tényleg ronda vagyok, akkor miért, Lehet hogy már annyira megkeseredtek hogy lejjebb adták a mércét? vagy mi lehet az oka?


2014. febr. 15. 22:22
 1/6 anonim ***** válasza:

1) a srácok nem tartják magukat elég jónak, ezért jó vagy nekik te

2) írigyek azok a lányok, mert közben tényleg helyes lány vagy

3) könnyen megkaphatónak tűnsz

2014. febr. 15. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom, Nekem is volt egy osztálytársam, aki teljesen ízlésficamos, bozontos a szemöldöke, itt-ott pattanásos is, nincs is túlzottan formás teste, csak jó mellei, és nagyon buknak rá. :)

Van melled? :D

2014. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia!


Mivel nem ismerlek téged, ezért nem úgy válaszolok, hogy rólad van szó.


Ha valaki azt mondják, hogy nem szép, és mégis szexelni akarnak vele a pasik, annak két oka lehet.


1. Lehetséges, hogy azokból a lányokból valószínűleg az irigység szól, és valóban bejön a csaj a pasiknak, azért nyomulnak annyira rá.


2. Lehetséges, hogy alapból nem szép a lány. Hogy miért akarnak a pasik akkor mégis szexelni vele, annak különböző okai lehetnek:


-Önbizalomhiány. Úgy gondolhatják, hogy a nem szép lányoknál több esélyük van.

-Könnyen kaphatónak vélik azt a nem szép lányt, ezért igyekeznek kihasználni a lehetőséget.

-A "nem szép" kifejezés is egyéntől függ. Például nekem nem jönnek be a molett nők, míg másoknak igen. Tehát attól, mert egy lány nem egy Britney Spears, még tetszhet másoknak.


25/F

2014. febr. 15. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

picik a melleim szóval még az sem lehet, hogy amiatt

olyan átlagos az alakom, nincs rajtam plusz kiló

2014. febr. 15. 22:34
 5/6 anonim ***** válasza:
annyira nem lehetsz ronda
2014. febr. 15. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mert mindenkinek más az ízlése. x szerint ronda valaki, y szerint már nem olyan ronda az a valaki, z -nek pedig tetszik.


Nem nagy rejtély...

2014. febr. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!