Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Vagy mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Vagy mit kéne tennem? Hagyjam szó nélkül?

Figyelt kérdés

Barátom van 1 éve. Nagyon jó a kapcsolatunk, nagyon szeretem. Tegnap elmentünk névnapokat ünnepelni, de én hamar haza is jöttem. Barátomék ott maradtak még, bulizgattak, iszogattak. Barátom legjobb barátjának akart csajt szerezni, mert kicsit rossz hangulata volt, ki volt akadva. Viszont ezt úgy tette, hogy rányomult lányokra, majd "továbbpasszolta".

Mikor hazaért egyből írt, hogy beszélnünk kell, de majd személyesen és nem is tudtam belőle kihúzni, de barátnőm, aki szintén ott maradt elmondta ezt nekem, mondta, hogy lepattintotta a csajokat, akik rányomultak, de volt, hogy egy lány elhúzta táncolni, ekkor barátnőm lépett közbe.

Persze mi erről beszéltünk valamilyen szinten buli előtt és mondtam, hogy nekem ez rosszul esne, mégis megtette. Tisztában vagyok vele, hogy a barátja félénk, meg önbizalom hiányos és nem mer kezdeményezni, de több mint valószínű, hogy a barátomat is nagyon rosszul érintette volna, ha én teszek ilyet. Nem tudom mit kéne tennem. Hagyjam ezt szó nélkül? Mert tudom, hogy szeret, de engem eszméletlenül bánt, hogy azt az embert, akit én szeretek, akibe szerelmes vagyok más lányok taperolják.

Elvileg barátommal ma reggel fogok beszélni.


2014. febr. 16. 04:55
 1/8 anonim válasza:
17%
Had szo nelkul...nekem is 1 eve van baratnom aki a baratnojevel szokte elodtem fogdosni egymast de engem nem zavar...sőt,elvezem oket nezni !!
2014. febr. 16. 05:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Csak engem ez nem "felizgat", hanem féltékenységet vált ki belőlem.
2014. febr. 16. 05:13
 3/8 anonim ***** válasza:

Szerintem tisztázd vele, hogy szerinted mit szabad és mit nem egy kapcsolatban. Mi zavar téged és mi nem. Mond meg neki, hogy nagyon rosszul eset neked ez és mit szólna fordított esetben ha te csináltál volna ilyet. Gondolod neki sem esne jól. Fel kellene nőni. Mond meg neki határozottan, hogy ezt legközelebb nem fogok tolerálni. Elmondtad neki a játékszabályokat. Ha be tudja tartani akkor jó. Ha nem akkor bye bye!


30F

2014. febr. 16. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

"egy lány elhúzta táncolni, ekkor barátnőm

lépett közbe."

ez vmi vicc?

eleg szanalmasan viselkedtek bnoddel, mert gondolom te is igy tettel volna...

2014. febr. 16. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Igen, mondjuk még a táncolásban nincs semmi rossz. A fiú nem a te tulajdonod. Veled van ez igaz. Nem lehet ki sajátítani magadnak mert azzal megfojtod a kapcsolatot. Ezért mondtam, hogy tisztázd vele, hogy mit lehet és mit nem. Ha be tudjátok tartani, úgy hogy közben élvezitek a boldogságot akkor össze illetek. Ha nem vagytok úgy boldogok akkor meg keress mást.
2014. febr. 16. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Úristen!Mi lesz most??valakivel táncolt a barátod!Atyaúristen!
2014. febr. 16. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Még szerencse, hogy nem a táncolással volt a problémám. Máskor is elment, soha nem volt problémám ha mással táncol, teljesen normális dolognak tartom. Viszont, könyörgöm, ha a te barátnőd/barátod oda megy egy éjszaka alatt 10-15 emberhez és húzza az agyát elhiteti velük, hogy köztük bármi lehet meg flörtölnek, taperolják neked az mennyire esik jól? Mindegy is. Nem az oltásokra voltam kíváncsi. Az értelmes választ pedig köszönöm.
2014. febr. 16. 08:43
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
engem az se zavar ha taperoljak, mit szolsz h van, hogy mashol is alszok.
2014. febr. 16. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!