Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, ti megsértődnétek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti megsértődnétek azon, ha párotok felajánlana a szülés utáni plasztikát (mell)?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 08:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen
2014. febr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha a saját pénzéből , akkor nem bánom :D
2014. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha engem is zavarna a dolog (és erről tudna a pasim), na és tudná, hogy mi a hozzáállásom a plasztikával kapcsolatban (nem ítélném el) akkor nem, hiszen ezzel mindenki jól jár. Ha viszont az előző dolgok nem így állnak, akkor biztos rosszul esne.
2014. febr. 16. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem gondolod, hogy majd a lany meg fogja emliteni ha ilyenen torne a fejet? Akkor jonne el az ideje a segitesnek a reszedrol.


Igy most ugy nez ki, mint ha nem lennel megelegedve a melleivel es ezen egy no joggal felszivhatja magat.

2014. febr. 16. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én is csak akkor fogadnám el, ha először én mondtam, hogy akarom. különben mi az, hogy gyereket szülök neki és ezzel pl sok nemalvást vállalok, tönkremegy az alakom, nem lehet rendesen dugni, fáradt vagyok, erre a melleimmel bszogat.
2014. febr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Mi az,hogy neki?Inkább a nekünk lenne a helyes.

Nem áll fenn az üst és fazék esete,mert 30 fölött ugyanolyan sportos vagyok,mint a megismerkedésünkkor.

2014. febr. 16. 09:30
 7/9 anonim ***** válasza:
nem, biztos nekem is tetszene, szerencsére még nem tartunk itt
2014. febr. 16. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
neked könnyebb. nincs tág punci, csíkos has, visszeres láb, toka, és lógó mell a szüléstől meg szoptatástól. és mondom, te nem vagy annyira ki a helyzettel, hogy kibukjál, ha megjegyzik, hogy kezd löttyedni a se gged. te ebben az esetben rágyúrsz, de akinek minden perce foglalt és gondterhes, nem fog ezzel foglalkozni, csak mikor már könnyebb.
2014. febr. 16. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mivel engem is zavarna, ezért nem. De a férjem tudja hogy pl szilikont sose rakatnék be mert mű, és azt ő sek akarná soha....de ha lenne rá pénz megcsináltatnám.


Ja és egy nő tudja mikor férne rá plasztika a melleire. Tehát nem látom be mire kéne megsértődni. Az igazságra?

2014. febr. 16. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!