Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok miért kerülitek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok miért kerülitek az átlagos vissza húzódó srácokat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 11:17
 1/9 anonim ***** válasza:
fiu ként mondom: mert nem vesz észre kettő nagyon nem imponáló egy visszahúzódó csendes meg se szólaló fiu ...valamint nekem az tünt fel hogy aki ilyen az átl nem is jeleskedik ki semmiben és nem is akar...pl:van egy ilyen évfolyamtársam se célja se akarata nem akar semmit se szinte ...erre rájön hogy nem is egy adonisz és nem is tehetséges nagyon se tanulásban se tesiben...
2014. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Gondolom,mert átlagosak és visszahúzódóak.
2014. febr. 16. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ettől a két dologtól garantáltan nem lesz nedves a punci.
2014. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
magyarul most szemetül fogalmazok de egy nem sikeres emberhez szerintem te se vonzódnál elvégre teljesen logikus hogy más nem a boldogságra vágyik az ember és a sikeresebb ember ha jól csinálja boldog a sikertelen meg másoknak is csak panaszkodik és eléggé negatiív a véleménye természetesen a kivételnek tisztelet csak kár hogy egyet se ismerek..
2014. febr. 16. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem szeretek kezdeményezni, ha a srác visszahúzódó és nem kezdeményez, azt úgy veszem hogy azért mert nem érdeklem, ezért én sem foglalkozok vele
2014. febr. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

".valamint nekem az tünt fel hogy aki ilyen az átl nem is jeleskedik ki semmiben és nem is akar..."


Átlagos vagyok és visszahúzódó, emellett kétszeres országos bajnok sportoló, és orvosi egyetemre járok. Szerintem az elméleted itt megdőlt.

2014. febr. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Régen nem kerültem. Később rájöttem, hogy egyáltalán nem illik hozzám egy visszahúzódó srác.
2014. febr. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Lehet hogy visszahúzodó vagyok de dalszerző és vers író is.
2014. febr. 16. 15:55
 9/9 anonim válasza:
A nőknél is uralkodik az ösztön hogy domináns párt válasszanak maguknak. A vissza húzódó fiúkban nincs meg az a kisugárzás hogy erős ezért levonjuk a következtetést hogy gyenge ahhoz h rá bízd magad. A férfiaknál is pont ez a példa mutatható fel mert inkább jön be nekik egy feltűnő nő mint egy vissza húzódó. Erre csak annyit mondhatok h légy merészebb !
2014. febr. 16. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!