Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baráti társaságban buliztunk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baráti társaságban buliztunk párommal, ahol megismertünk egy lányt. A kocsiban hátul hárman ültünk, a párom pedig magáról beszélt végig a lánynak és tetszelgett, imponálni akart. Nem láttam még ilyennek, józanul nem ilyen. Mi legyen?

Figyelt kérdés

25/N

Ivott is,de részeg nem volt. máskor baráti társaságban mindig szépen szól hozzám, vagy megjegyzi h szeret stb. most semmi. a lányt kérdezte hova jár, mit csinál ,majd tetszett neki,amit mondott,hogy mit tanul, dicsérte hogy ügyes, meg h ők rokonlelkek akkor,mert páromat is az érdekli stb. szegény lány volt zavarba, nyilván nem tudta mire vélni,hogy ott ülök én is, és neki játssza magát a párom. mi legyen? ha józan sose csinál ilyet! félek, magába hogy engedjem el bulizni, simán megcsalna?


2014. febr. 16. 11:18
 1/5 anonim ***** válasza:
54%

Mondok egy példát:

Veszel egy csónakot,ami lehet,hogy lyukas.Nem gondolod,hogy egy nagyobb utazás előtt nem ártana letesztelni??

2014. febr. 16. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
csodálom hogy csak te feltételezed ezt fel onnantól hogy valaki iszik csak egy mennyiség kell hogy már simán megcsalja párját nincs olyan hogy szentvagyok és még a legdurvább részegségemben sem csalnám meg a párom ugyanis akkor nem is vagy tudatodnál ...az más hogy ezekszerint neki ehez a szinthez berugnia se kell de a feltételezésed szerintem helyénvaló.
2014. febr. 16. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2-es: te milyen nyelven írtál???? :D :D :D


Kérdező: azt hiszem egy kapcsolat ott bukik meg, hogy nincs bizalom, s nem ott hogy valaki megcsalja a másikat. Az már csak a következmény.

Benned bizony nincs már meg. S az teljesen mindegy, hogy megcsalna-e vagy sem. Ez nem rajtad múlik, mert olyankor te vagy a pótkerék. Mivel nem bízol a pasidban, azt hiszem mind a ketten rosszul választottatok. Ő pont annyira hibás mint te, mivel ha meg akarna csalni, akkor azt azért teszi, mert Te nem adsz valami olyat, ami neki kellene. Ő meg azért mert nem rakja ki ezért a szűrödet és megy tovább.


Mielőtt bárki lepontozna, kérem értelmezze a soraim!


Van még kérdés?

2014. febr. 16. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
értem, amit írsz, egyértelmű ha nincs bizalom, régen bukott az egész. de itt épp ez a lényeg,hogy bíztam benne és ilyet sosem feltételeztem róla! hogy ha ott vagyok így csinál...mi lenne ha nem lettem volna ott ...
2014. febr. 16. 12:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Talán épp fordítva kellene gondolkoznod. Előtted beszélgetett flörtölt ha jobban tetszik. De ennyi, s épp csak ennyi van máskor is. Azért ez nem bűn szerintem. A férfinek kell ilyen és kész. Aki tagadja az vagy nem férfi, vagy hazudik.
2014. febr. 16. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!