Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Masfel honapos kapcsolatban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Masfel honapos kapcsolatban milyen gyakran keresik egymast a felek?

Figyelt kérdés
En vagyok a lany. Korabban gyakrabban keresett, lelkesebb volt, elhivott ide-oda, mostanra meg mintha mar nemigazan erdekelne, hogy mi van velem. Ha egyutt vagyunk, minden oke, minden hepi, de van ugy, hogy egy egesz napig nem keres, es ha ezt mondom neki, azt mondja, hol irja azt, hogy en nem hivhatom eloszor. Ha elhivom filmezni, vagy pizzazni, eljon, de o mostanaba sehova se hiv. Olyan, mintha megszokta volna, hogy en ugyis ottvagyok neki, vagy mintha mar most belemunt volna. Hogy tudjam meg, mi jar a fejebe, mik a tervei velem egyaltalan?
2014. febr. 16. 12:01
 1/4 anonim válasza:
100%

Tudom nehéz, de el kéne gondolkodnod azon, hogy tényleg ő a helyes társ neked vagy nem. Ebben a kapcsolatban Te jobban szereted őt, mint ő téged.


Ha engem érdekel egy nő, akkor állandóan rá gondolok, és legalább 5x keresem egy nap.


Talán felkeltheted az érdeklődését azzal, hogy ritkábban keresed, de ez csak ideigleges megoldás lenne..


25/F

2014. febr. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egy éve vagyunk együtt, és ha nem is csüngünk egész nap egymáson, de nagyon ritka az olyan nap, amikor legalább facen ne írnánk egymásra.

Tudom, hogy szeret, stabil a kapcsolatunk, de nincs bennem az, hogy "most már nem kell odatennem magam". Különben sem taktikázásból kerestem meg hajtottam rá, hanem mert szerelmes voltam és vagyok. És hiányzik egész egyszerűen, ha nem láthatom, vagy nem hallhatom a hangját.


De hogy nálatok miért? Ha te sem tudod, hogy mit érez és gondol, mi honnan tudhatjuk?

2014. febr. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kancsesz94 válasza:
Hasonló helyzetben voltam már én is, ott én hívtam és, hogyha nem hívtam akkor ő sem. Én direkt nem kerestem próbaképpen, hogy majd keres-e (ez 2 hétig tartott kb.), de az eredmény negatív lett...próbáld meg, hogy egyre kevesebbet vagy másokkal próbálod meg magad jól érezni és akkor minden ki fog derűlni
2014. febr. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

nálunk úgy volt, hogy hetente 4-5 napot töltöttünk együtt. Olyankor együtt is aludtunk. Aztán a többi napot meg külön, de akkor is napi szinten kerestük egymást. esténként (akkor még volt msnen beszéltünk), nap közben meg 1-2 sms váltás volt.


azóta már összeházasodtunk. mikor dolgozunk, nem zavarjuk egymást, csak ha fontos....

2014. febr. 16. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!