Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi a véleményetek az ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek az ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Barátnőm aki azért elkezd ütögetni mert, nem tudtam teljesíteni egy amúgy sem biztos ígéretet. Akinek amúgy mindent megteszek mire reggel felkel reggeli várja, stb.. Hozzá teszem Ő egyszer sem gondoskodott rólam , igaz nem is várom el... Neki be szabad sértődni... nekem nem... Ő barátkozhat az exeivel én meg tűrjem el... Érdemes egy ilyen emberrel szenvednem ?


25/f


2014. febr. 16. 12:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Papucs!
2014. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
azt te tudod h érdemes e. de ez így nincs túlságosan egyensúlyban. Talán vele kellene ezt megbeszélni.
2014. febr. 16. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
De legalább szopni szokott?
2014. febr. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AfroAmerikai ***** válasza:

Ez így tényleg a papucsság körébe tartozik.

A szenvedés helyett ülj le vele, és beszéljétek meg, hogy azért ez így nem oké. Ha nem változik, akkor mond meg neki, hogy ez neked így nem jó, és vess véget.

Béke testvér!

2014. febr. 16. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Elvárni ne várd el a viszonzást, viszont ha nem mutatja ki a szeretetét, akkor számára csak egy háztartási gép vagy, semmi több. Tipli.
2014. febr. 16. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
zu egy nagy pofon neki .mintha csak férfi lenne :D
2014. febr. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Önző egy lány.

Nem érdemel meg.Tanulja meg a saját kárán,hogy becsülnie kellene téged ezért és valamilyen szinten viszonozni...

Dobd ki és jöjjön rá magától ha majd egy fiú felpofozza:) akkor megtanulja mi a becsület.

2014. febr. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha nem változik dobd ki. Tudom nehéz, de miután megteszed jobb lesz. Mondd neki a szemébe hogy ez van. Adj neki egy hetet ha nem megy nem kell erőltetni.
2014. febr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Hadd őt a fenébe , nem érdemel meg téged...
2014. febr. 16. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!