Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Pàrommal màsfèl hònapja együtt vagyunk. Kiderült hogy rendszeresen felnèz tàrskeresö oldalakra. Àllitòlag csak baràtkozik. Szerintetek?
2014. febr. 16. 16:57
 1/6 anonim ***** válasza:
Ő volt az akivel tegnap randiztam és az ágyamban kötött ki.
2014. febr. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
ja...csak barátkozik..aha...bomba nőkkel..persze...én meg Bret Pit vagyok..ezt is elhiszed?
2014. febr. 16. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az attól függ. Milyen személynek ismered? Kinézed belőle, hogy több is van a háttér mögött mint barátkozás? És különben is miért néz fel társkereső oldalakra, ha már van párja?
2014. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Màs vàrosban lakunk, 1 hèten egyszer talizunk.
2014. febr. 16. 17:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Az előző 3-as válaszoló vagyok.

Ez akkor sem ad rá okot, hogy társkereső oldalakra járjon fel! Hiszen már te vagy a párja! Légy vele őszinte és mondd meg neki, hogy téged ez zavar, hogy feljár ezekre az oldalakra!

2014. febr. 16. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem törölnè szerintem magàt több mint 2 ève Dennis van.
2014. febr. 16. 17:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!