Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez kapcsolat, ha mindig pénz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez kapcsolat, ha mindig pénz miatt megy a vita?

Figyelt kérdés

Kapcsolatba vagyok mar 6 éve.Mindig a pénzről megy a vita,a barátom elég pénz centrikus.

Mindig amikor megyünk a boltba nem szeretek vele menni,olyan gáz hogy számolgatnom kel a pénzt,persze ezt ő nem tudja,amit én keressek az neki kevés 120.000 ft ő is annyit keress amúgy.A lakást én is fizetem,itthonra kaját veszek,én főzők meg én csinálok mindent,Ő egyésznap játszik gépen!!ha törődik is velem,akkor is csak kiabál velem!Halálra dolgozom magam,és mikor haza jövők,akkor is főzők mòsok mindent ,ő semmit kicsit már elegem van.



2014. febr. 16. 17:05
 1/3 WheneverYouWant ***** válasza:
Álomkapcsolat... gratulálok... hagyd ott a francba ezt a gyökeret...
2014. febr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És mindig azzal jőn h mennyünk vásárolni de tiszta ciki meg mondani neki,hogy nincs annyi pénzem..:(
2014. febr. 16. 17:14
 3/3 anonim ***** válasza:
en csak a felét adnám oda a fizetésembol a másikfelével én gazdálkodnék
2014. febr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!