Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit válasszak a szerelmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit válasszak a szerelmet vagy a pénzt?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy nagyon joképu de csoro pasiba akinek se munkaja nincs semmije de viszont szeret. Más részrol pedig van egy pasi aki nem egy jokepu de gazdag és rendes torodo és mindent megkaphatok amit akarok tole..de viszont én nemérzek iránta semmit..maximum hálát. Nemtudok donteni, nagyon nehéz donteni..szerelmet válasszam de mindig nekem kell majd fizetnem akárhova megyunk vagy a gazdagot akivel viszont soha nem leszek boldog, szerelmes de meglesz mindenem?
2014. febr. 16. 17:14
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Szerelem.
2014. febr. 16. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

Az elsőnek is lehet majd munkája

És ne olyannal legyél együtt akit nem szeretsz, a pénz se adhat meg mindent és előbb-utóbb nem lennél mellette boldog

2014. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lefutom a maratont, ha ez a kérdés nem provokáció. :)

A szerelmet válaszd, de úgyis a gazdagot fogod...:)

2014. febr. 16. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Bocs de ha ezen gondolkozol akkor válaszd a gazdagot. Ne b*ssz ki a csóróval azzal h "őt választod".
2014. febr. 16. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
nem provokacio...pontosan ebben a helyzetben vagyok és dontenem kell
2014. febr. 16. 17:19
 6/14 Missi_Key ***** válasza:
hát nagyon határozott vagy ha tőlünk kérdezed, (vagy nagyon troll)...neked mi a prioritásod, mire vágysz jobban, mi az amit nem máshonnan akarsz megkapni...mert szerelmet is és pénzt is találhatsz máshol...
2014. febr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
nemakarok senkit megbántani és nemérzem rossz embernek magam csak azért mert átgondolom mindkét helyzetet..nemszeretek elhamarkodottan dontést hozni, vagy inkább várok még és inkább maradok egyedul
2014. febr. 16. 17:23
 8/14 anonim ***** válasza:
Melyik szeret téged jobban?
2014. febr. 16. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
mindketto szerelmes belém, de én az elsot szeretem a másik iránt halat érzek
2014. febr. 16. 17:30
 10/14 Missi_Key ***** válasza:
ne azt nézd hogy nem akarod megbántani, mert így te sérülsz, mmint a döntésképességed. leginkább azt nézd neked mi a jobb.
2014. febr. 16. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!