Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Pasik számotokra ki a vonzóbb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik számotokra ki a vonzóbb egy olyan lány aki még nem volt "úgy" senkivel", vagy aki már minden útjába kerülő pasival összejön?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 17:34
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%
Én szeretem, ha a lány már több péniszt fogott, mint kilincset.
2014. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Aki szűz.
2014. febr. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
67%

Dugásra vagy komoly kapcsolatra?


Ha csak dugni akarok, örülök az olyan nőknek, akikről tudom hogy könnyen adják magukat.


Ha komoly kapcsolatra keresek nőt, akkor pedig inkább az az előny, ha minél kevesebb férfival volt.

2014. febr. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
És szerinted a két véglet között nincsen semmi, kérdező? Egy lány vagy szűz, vagy ha már nem az, akkor ribi??
2014. febr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
46%
4. nem mondta, hogy komplementer halmaz
2014. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
en nem vettem észre kulonbséget az kozott amikor még szuz voltam meg most hogy már tulvagyok egy két pasin, ugyanugy kozelednek most is felém mint akkor, még soha senkit nem zavart hogy hány pasival fekudtem le
2014. febr. 16. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Sosem értettem azokat a tinédzser fiúkat, akiknek szűz csaj kell. mármint komolyan, miért akarsz te lenni az első, akiben csalódnom kell az ágyban?
2014. febr. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ez alapján válogatni......
2014. febr. 16. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Engem nem erdekel az eloelete ... szakitas utan az utoelete sem.
2014. febr. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 robifiu ***** válasza:
A 3. válaszolóval tökéletesen egyetértek.
2014. febr. 16. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!