Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az hosszútávon hogyan hat egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az hosszútávon hogyan hat egy kapcsolatra, ha a párod a munkatársad is? Tapasztalat?

Figyelt kérdés
2014. febr. 16. 17:57
 1/2 anonim ***** válasza:

Saját tapasztalatom szerint nem igazán tesz jót.

A barátnőmmel az előző munkahelyemen jöttem össze, konkrétan a főnőke voltam, de egyből megbeszéltük, hogy valamelyikünk munkahelyet vált, amilyen hamar csak lehet. Nekem egy hónappal később sikerült is egy új helyet találni, és remekül megvagyunk.

Viszont láttam olyat is, akik munkatársak maradtak, miután összejöttek, és nem jól sült el. Egész nap együtt voltak 24 órában, és "ölték" egymást, végül szakítás lett. Persze biztos vannak olyanok is, akiknél működik, de szerintem jobb, ha barátnőd/barátod nem a munkatársad is egyben.

2014. febr. 16. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Arról nem is beszélve, hogy vannak olyan cégek, ahol meg sem engedik.
2014. febr. 16. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!