Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Volt barátnö képei a régi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt barátnö képei a régi telefonba?

Figyelt kérdés
4 honapja vagyok eggyütt a barátommal.ismerekdésünk elején mutatta képeit a telefonjaba,volt barátnöjéröl is volt még benne kép.kérdeztem h miért nem töröli ki,azt mondta h rengeteg kép van neki és nem volt eszébe,de nem jelent neki semmit.ö szakitott a lánnyal.aztan mikor összejüttünk rögtön az elején kérdztem h van e a telefonjába olyan kép aminek már nem kéne ott lennie,azt mondta h nincs,kitörölte,ha akarom megis mutatja.elhittem neki.erre ma mikor nála voltam vmiért ugy éreztem h megkell néznem telefonjat.és benne volt még 3 kép a mentett képek között.ezt a telefonjat mar egyáltalán nem hasznalja,nemis hordja magaval,mert ugye vett ujat.de akkoris épp ugy ott vannak a képek.nem szoltam semmit mert nagyon ideges lettem és hazajöttem..
2014. febr. 16. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nőként mondom, hogy te egy akkora hisztigép vagy!
2014. febr. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Miért?Szerintem senkinek se esne jol az ilyen
2014. febr. 16. 18:40
 3/7 anonim ***** válasza:

1. Pofátlan dolog kutakodni más cuccaiban.

2. Kétségbeejtő dolog, hogy nem bízol a párodban.

3. Hisztis dolog, hogy kiakadsz azon, hogy miután kitörölte a képeket a volt barátnőjéről (nyilván nem feltétlenül ez az első dolga az embernek a szakítás után), véletlenül ott maradt néhány, egy olyan eszközön, amit EGYÁLTALÁN nem használ. Fogadd el, hogy előtted volt más párkapcsolata is, és ne féltékenykedj meg hisztériázz a semmin.

2014. febr. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ez hülyeség. A férjemnek még a régi barátnői szerelmes levelei is megvannak. Kidobta volna őket, ha kérem, de mondtam, hogy inkább ne, végül is benne van egy része a fiatalságának, ha idősebb lesz, érdekes lesz majd beleolvasni.

Én sajnos régebben kitöröltem, kidobáltam a volt barátaimmal kapcsolatos össze cuccot, képeket, meg mindent. Most meg úgy érzem, kár volt és nem az exek miatt, hanem azért, mert a múltam részei voltak.

Én azt mondom, ha valaki úgy érzi, hogy neki jót tesz, szabaduljon meg az ilyen emlékektől, de ha nem, akkor nyugodtan megtarthatja. Nekem egyáltalán nem sértő.

35/N

2014. febr. 16. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Meglepödtem.Teljesen más véleményekre számitottam.na most az a kérdés van bennem h felhozzam neki ezt?elsö valaszolónak igaza van és hát valószinü nem örülne párom.
2014. febr. 16. 18:48
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha nagyon piszkálja a csőröd, akkor úgyis fel fogod neki hozni, végül is jobb, mintha állandóan agyalnál rajta és magadban tartanád. De igazság szerint felesleges. Nem az a pár kép fogja meghatározni a kapcsolatotokat.

Más lenne, ha a szobában lennének kirakva az ex képei, vagy valamelyik közösségi oldalon pózolna vele, ezek inkább jelentenék azt, hogy nincs túl rajta, vagy hogy nem tart téged tiszteletben.

De a képek egy telefonon, amit már nem is használ, inkább a fiók mélyére süllyesztett emlékekhez hasonlítanak. Én nem csinálnék ügyet belőlük.

2014. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igazán nem értem, mi ezzel a problémád?


A volt barátnő képét kitöröltetheted, de attól még a barátod múltjának egy darabja lesz. Onnan nem tudod kitörölni.


Ha kitenné a falra, vagy az íróasztalára, és nap mint nap nézegetné, még meg is értenélek. De így, egy elfeledett háttértáron? Ugyan már! :)


De ez csak az egyik...


Ami nekem jobban szemet szúr: "erre ma mikor nála voltam vmiért ugy éreztem h megkell néznem telefonjat"


Az, hogy 4 hónapja a barátnője vagy, nem jogosít fel mindenre! Sose jutna eszembe hozzányúlni a párom gépéhez, vagy akár a telefonjához... ahogy neki sem az enyémhez. Tudod: privát szféra!

2014. febr. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!