Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi lehet bennem a hiba? Engem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet bennem a hiba? Engem miért nem szeret senki?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok. Volt 3 kapcsolatom, de mind hamar véget ért, pár hónap után, és velem szakítottak. Külsőre átlagosnak tartom magam. Csendes, visszahúzódó, nehezen barátkozó ember vagyok. Pedig én alkalmazkodom a másik emberhez egy párkapcsolatban. Csak egy barátnőm van, vele még tartom a kapcsolatot. Az utolsó barátom is úgy szakított velem, hogy csak se szó, se beszéd csak lelépett, pedig még csak nem is volt vita köztünk. De az életem más területén is elmondhatom hogy tiszta kudarc.
2014. febr. 16. 18:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Szóval lányban is vannak olyanok még, mint én.
2014. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Mindenkinek megvan a saját keresztje.
2014. febr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
Szerintem unalmasnak tartanak. Próbálj meg felszabadulni! :) Amúgy hasonló helyzetben vagyok :/ Na mindegy majd lesz jobb is :)
2014. febr. 16. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban. 20/L
2014. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

A pasik nem szeretik, ha azt hangoztatod, hogy milyen szerencsétlen is az életed.

Nem vonzó számukra.. de legalábbis az elején eléggé eltudja venni az ember kedvét.

2014. febr. 16. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
# 5 A pasik nem szeretik? Senki nem szereti!
2014. febr. 16. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
Neked legalább volt már párkapcsolatod...
2014. febr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Így van.
2014. febr. 16. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Amikor párkapcsolatban vagyok akkor nem nagyon beszélek a rossz dolgaimról, akkor sokkal boldogabb vagyok ha párkapcsolatom van.
2014. febr. 16. 18:56
 10/21 anonim ***** válasza:
De mindig csendes, visszahúzódó vagy, vagy csak társaságban? :) Lehetséges, hogy túlságosan tiszta a lelked, nem vagy balhés lány és ezt megunják sajnos. Manapság sok embernek kell balhés kapcsolat. Hm, ha gondolod írj privit és kiderítem, valóban unalmas vagy-e vagy csak azt hiszed magadról. :P
2014. febr. 16. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!