Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek komolyan gondolja...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek komolyan gondolja velem?

Figyelt kérdés

2 hete megismerkedtem egy sráccal. Igazából az első pillanattól kezdve olyan érzésünk volt mintha már ezer éve ismernénk egymást, úgyhogy még aznap este elcsattant az első csók, onnantól számoljuk hogy együtt vagyunk.

Barátnőm aki által megismertem már kiskora óta ismeri őt és mondta hogy vigyázzak vele mert már nagyon sok barátnője volt és volt hogy egyszerre több is volt neki. Ezt később egyébként a srác is elmondta a szemembe hogy régen tényleg ilyen volt de megváltozott és ő már csak velem akar lenni. Szóval az a furcsa hogy a sok barátnője közül még soha senkit nem vitt haza (ezt barátnőm is megerősítette), engem meg már így 2 hét után haza akar vinni és bemutatni az egész családnak...sőt már a megismerkedésünk napján amikor hazament megmutatott az apukájának fb-on. Meg utána az összes haverjának "eldicsekedett" velem..Azt mondta azért mert én "más" vagyok mint az eddigi barátnői. Hát nem tudom. Szerintetek csak etet vagy tényleg komolyan gondolja?

Amúgy 18 éves vagyok én is és ő is.



2014. febr. 16. 18:51
 1/2 anonim ***** válasza:

Ha beismeri a multjat es a hibajat az egy pluszpont.

Szerintem kisse gyors a tempo,lassitsatok.

Nezd meg,hogy akkor,hogy viselkedik. Van idotok. Ne siessetek!

2014. febr. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem ne higgy el neki mindent. Sok pasi nagyon sok mindenre képes egy nehezebben hozzáférhető lyukért :-) Légy óvatos és figyelj a jelekre!
2014. febr. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!