Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lehet "nem szeretni"?

Figyelt kérdés
Ha tudod,hogy nem szeretheted a másikat,hogyan győz az ész a szív felett? Lehetséges egyáltalán? Győzhet az ész a szív felett?
2014. febr. 17. 10:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Segédanyagok nélkül nem. Legalábbis nekem nem sikerült még.
2014. febr. 17. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a "nem szeretés", és a "nem eléggé szeretés" más.

amikor valakik együtt vannak, és azt mondják " nem szeretlek" , " nem szeretlek már" sosem azt jelenti, hogy egyáltalán nem, csak már nem úgy, vagy nem annyira, hogy elég legyen esetleg, de van aki megelégszik ennyivel

2014. febr. 17. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

jó kérdés...

Teljes mértékben soha,de bele lehet törődni a dolgokba..

2014. febr. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 ASOT ***** válasza:

2-es jól írja.

attól h tudod h nem szeretheted, mert valami oknál fogva nem lehet köztetek semmi, nem lehettek egy pár, attól még szereted, ezen az érzésen csak túl lehet lépni, csak elfogadni lehet, hogy nem lehet, idővel bele tudsz törődni ebbe. És idővel feledésbe merül.

2014. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hm... hát köszönöm a válaszokat...

Nem lesz egyszerű... :/ :(

2014. febr. 17. 12:59
 6/6 anonim ***** válasza:
Passz.. nálam a kettő kinyírta egymást. Mindig is imádtam a drámát hát megszívtam vele.
2014. febr. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!