Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Illetlenség első randira,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Illetlenség első randira, tapadós mini szoknyába menni, ami félig bőr?

Figyelt kérdés

Magasszárú csizmával, és sötét harisnyával?

Vagy ez sok lenne első randira szerintetek?

Magasszárú csizma a térdemig nem ér fel.


2014. febr. 17. 12:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szerintem sok.
2014. febr. 17. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez nem csak első randira sok, hanem bármikor. K*rv@s. Akkor is annak tartom, ha most piros kezet kapok. :)
2014. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 WheneverYouWant ***** válasza:
A mai világban semmi sem sok... attól függ hová mentek...
2014. febr. 17. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Amikor fiatal srác voltam, ha csaj túl szexin öltözött első randin, akkor könnyen zavarba jöttem, leizzadtam.
2014. febr. 17. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha nem egy buliban lesz az első randi, akkor sok.
2014. febr. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

igen, én is annak érzem....amúgy a csizma nem magassarkú..de félek attól hogy meghökkenne v soknak tartaná ő is...de szeretnék csinos lenni nagyon...nembuliba lesz

egy fekete felsőt vennék fel hozzá, aminek csipkés a kar része, de szerintem inkább maradok a cicanadrágnál meg egy csipkés hosszabb felsőnél..de azt meg kevésnek érzem, elég extrém lányokkal van körülvéve(tetováltakkal)

2014. febr. 17. 12:45
 7/12 anonim ***** válasza:

Na a cicanadrág sem épp jó megoldás szerintem. Az egyértelművé teszi, hogy a hátsódat szeretnéd kiemelni (amit amúgy nagyon hatásosan tesz).

Gondoltál már rá, hogy visszafogottan öltözz? :D

2014. febr. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
de nem öllözködök kihivóan..direkt hosszabb felsőkkel veszem fel, amiben nem annyira látszik....nagyon sokszor cicanadrágot hordok, nem szeretem a farmert....amúgy is a farmer is kiadja a feneket, meg sok lány jár cicanaciba, főleg rövid felsővel veszik fel, én úgy nem szoktam
2014. febr. 17. 12:49
 9/12 anonim ***** válasza:
ku..a vagy?
2014. febr. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Úgy öltözz fel, ahogy egyébként is szoktál hétköznap. Így tudhatja/láthatja, hogy milyen vagy.
2014. febr. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!