Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak a párommal,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak a párommal, hogy ne pocsékoljon a vakvilágba?

Figyelt kérdés

Már szóltam neki többször ezzel kapcsolatban. Például reggelente csinál magának zab+tej+gyümölcs keveréket és ezt issza, de a baj az hogy megcsinál ebből fél liternyi adagot, amiből megiszik kb 1-2 decit, aztán otthagyja, beteszi a hűtőbe és megyünk dolgozni, de estére már úgy megszikkad, hogy ki se jön a pohárból ha azt oldalra dőntöm, neki meg nincs gusztusa meginni (nem csodálom mondjuk), így megy a wc-be...


Mit csináljak vele, hogy megtanulja, hogy a pénzt nem dobjuk a kukába és húzzuk le a wc-n? Mert ez hosszútávon így irtó nagy pocsékolás amit csinál.


2014. febr. 17. 13:41
 1/3 A kérdező kommentje:
Olyan is volt már, hogy vettem almát és ahogy bent volt a kamrában úgy az egyik oldalán lett egy kis barna folt, hogy túlérett, ő már egyből fújjogott, hogy dobjuk ki az egészet a kukába ahogy van. Persze nem dobtam, levágtam a barna részt, a többi ment a süteménybe és ennyi volt.
2014. febr. 17. 13:44
 2/3 anonim ***** válasza:
Jó látni, hogy legalább te ésszerű vagy. Amúgy mit csinálj vele? Fogod szépen, leülteted a hátsójára és ugyan így, szépen elmagyarázod, hogy ezt így nem lehet. Akkor sem, ha futja rá, mert ez pazarlás és közben a világ többi részén éheznek és hogy tanulja meg értékelni az ételt, mert nagy dolog, hogy itt Mo.-n viszonylagos bőség van, mondjuk Afrikához képest. Sokan nem tudják ezt értékelni és magától értetődőnek veszik.
2014. febr. 17. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Esetleg megnézhettek közösen olyan filmeket, amik ezzel foglalkoznak. Sajnos nem tudok ajánlani ilyet.


Viszont rám nagy hatással volt a HOME című film - igaz nem pont ez a témája, de jobban segített értékelni ezt a gyönyörű bolygót.

2014. febr. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!