Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyire számít ez megcsalásna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire számít ez megcsalásnak? Nem akarom hogy a barátnőm haragudjon rám!?

Figyelt kérdés

Na szóval van egy barátnőm akivel nagyon jól elvagyok. Viszont barátkozom, kihangsúlyozom *barátkozom* egy lánnyal, és kitaláltuk hogy egyik hétköznap elsétálunk a teszkóba vagy valahova...

Barátnőmmel sajnos nem tudnánk mert folyton suliba van, este meg tanul ilyenek, én meg van mikor itthon szétunom a fejem. Ez most megcsalásnak számít?



2014. febr. 17. 14:39
 1/8 anonim ***** válasza:
meg nem de ha igy folytatod az lesz,amugy engem nagyon idegesitene,miert nem maszkalsz fiukkal?
2014. febr. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Attól függ, hogy a barátnőd hogy áll a dologhoz. Ha őt zavarja és féltékeny, akkor nem érdemes viszályt kelteni, mert így csak megutáltatod vele a másik lányt. De ha nem zavarja akkor semmi gond, mondjuk én a helyedben azért szólnék neki ezzel kapcsolatban és megkérdezném, hogy nem zavarná-e ha sétálnál egyet a lánnyal. Így ha látja hogy nem titkolózol előtte, akkor nem fog aggódni.
2014. febr. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
El szoktam neki mondani, azt még nem tudom mennyire zavarja. De díjazza az őszinteségemet:)
2014. febr. 17. 14:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindig gondolj bele a másik helyzetébe. Téged mennyire zavarna, ha ő menne el sétálni egy másik sráccal? A másik meg, hogy azon a véleményen vagyok, hogy ezeknek a nagy fiú-lány barátságoknak előbb vagy utóbb csúnya vége lesz, az egyik ember idővel többet akar. Tapasztalatból mondom..az utolsó 2 párom pont ilyen kis barátnők miatt hagyott ott, mindkettő 2 év után.
2014. febr. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Amig tesco-ban lógtok, addig nem az :)

Az, hogy ő féltékeny lenne e az meg rajta múlik. Én simán mehetek lány baráttal is bárhová, a feleségem egyáltalán nem féltékeny rájuk. (mondjuk ismeri, még ha futólag is)

Maradj őszinte, és akárhová mehettek csak az ne egy alvásra szolgáló eszköz legyen. :) (ágy)

2014. febr. 17. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
vétkeztél....
2014. febr. 17. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha előre elmondod neki hogy találkozni fogsz egy lány barátoddal, és amúgy ott ténylegesen semmi!!!!!!nem történik, se tapizás se csók, se szex se semmi az ég világon, akkor nem megcsalás.


Nekem is van pasi barátom, és szoktunk is találkozni. Ilyenkor beülünk valahová dumálni, kajálni és ennyi. A férjemet nem zavarja mert megbízik bennem. Valamint nem titkolózok. Mindig elmondom ha találkozni fogunk. Mindig tudja hol vagyok és kivel. És soha semmi nem is történt köztünk.

2014. febr. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Amíg a szándék nincs meg benned a többre, addig nem megcsalás.
2014. febr. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!