Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért van az, hogy nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy nagyon szerelmes vagyok a barátnőmbe, mégis szoktam más lányokkal is fantáziálni?

Figyelt kérdés
Légyszives ne írjátok azt,hogy akkor nem is vagyok szerelmes,mert nagyon is az vagyok,sőt,jobban mint előtte bárkibe. Egyszerűen csak amikor egyedül vagyok és fantáziálok eszembe jutnak más lányok is,akik iránt semmit nem érzek,semmit nem akarok tőlük,csak jól néznek ki és elképzelem velük a szexet mikor maszturbálok. De soha nem csalnám meg a barátnőmet,meg arra nem is tudok gondolni,hogy ez a fantázia beteljesüljön,mert nem akarom,nincs szükségem rá. Szerintetek miért van ez,valami baj van velem?
2014. febr. 17. 15:20
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Pasi vagy...
2014. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mindenki fantáziál másokról, még a lányok is, max nem vallják be.
2014. febr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

igen,pasi vagyok :D

de most ez rossz dolog? egy szemét vagyok?

nagyon szeretem a barátnőmet és nem akarok mással szexelni a valóságban,de a fantáziámról nem tehetek. De számomra ezek a lányok egyenlőek egy guminővel...és ezt nem sértésnek mondom,csak azért,hogy mutassam,mennyire nem érdekelnek ők..

2014. febr. 17. 15:27
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
........és Isten megteremté a férfit. Aztán támadt egy jobb ötlete!!!
2014. febr. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

első és utolsó válaszoló! gondolom lányok vagytok! ők reagálnak így egyből,ha valaki őszinte mer lenni egy ilyen témában.

Akkor javítok: FIÚK/FÉRFIAK válaszát szeretném kérni!

2014. febr. 17. 15:29
 6/17 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen normális, ha fantáziálsz. Nincs abban semmi rossz. A fantázia és a valóság két külön dolog, és mivel ezt Te is tisztáztad magadban, hogy soha nem tennéd meg igazából akkor meg kár miatta aggódni.
2014. febr. 17. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
köszönöm!! :)
2014. febr. 17. 15:54
 8/17 anonim ***** válasza:
Én kicsit szigorúbban nézem, mert számomra már a csók és a chatszex is megcsalásnak számít. De a fantáziát nem lehet irányítani és amíg csak a képzeletedben történik így, nincs túl nagy baj, nem valószínű, hogy meg is tennéd. Esetleg az lehet a gond, hogy nem úgy működik a szex a barátnőddel, ahogy te szeretnéd vagy valami hiányzik. Ha nagyon szereted, beszélj vele a vágyaidról!
2014. febr. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 robifiu ***** válasza:

A férfiaknak is vannak hormonális ciklusai.

Ez heti,napi,napszaki szinten változó.

Amikor a tesztoszteron szinted magadabb,bizony ez ilyen.

A fantázia szinten lehetetlen ellenállni,de ez még nem jelenti,hogy a valóságban megcsalnád.

Szerintem ez nem gáz.

2014. febr. 17. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

a csók és a chatszex szerintem is megcsalásnak számít!!!

és nem is tenném senkivel,ha van barátnőm.

egyébként rendben van a szex a barátnőmmel,nagyon kívánom őt és számomra tökéletes. nem ezért csinálom a fantáziálgatást mással. hanem...valahogy egyszerűbb. a szerelmemmel nem tudok elképzelni olyan vad jeleneteket,amiket egy számomra közömbös nővel meg igen. a barátnőmmel inkább érzéki szeretkezést tudok elképzelni és nem olyan dolgokat,mert ahhoz túlságosan tisztelem. Értitek?

2014. febr. 17. 16:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!