Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek volt már olyan hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek volt már olyan hogy akivel jártatok épp, ahhoz inkább csak lelkileg vonzódtatok és testileg annyira nem? NORMÁLIS VÁLASZOKAT KÉREK!

Figyelt kérdés
Tehát mindent meg tudtál vele beszélni és szerettél is vele lenni, beszélgetni, de a szexet valahogy nem kívántad vele? Ha igen, miért lehetett ez?
2014. febr. 17. 15:44
 1/9 anonim ***** válasza:
Igen,bírtam is 1,5 évig,aztán sajnos be kellett vallanom magamnak, hogy ez nem igazi vonzódás és nem szerelem. Az elején még a szex is ment nagynehezen,de aztán nem bírtam már.
2014. febr. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én olyannal nem jövök össze,aki külsőre nem tetszik!
2014. febr. 17. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 ASOT ***** válasza:

Nem.

Alapból nem jövök össze olyannal aki nem tetszik aki nem vonzó számomra.

2014. febr. 17. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
jól kijöttünk, mindent meg tudtunk beszélni, stb. de nem vonzott. Próbáltuk, de addig se jutottunk, hogy a ruhák lekerüljenek rólunk, valamiért nem volt meg a szikra.
2014. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Olyannal igen, aki abszolút nem az esetem és sok szépséghibája volt. De "találtam benne szépet" és megfogott a személyisége.
2014. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én vagyok ilyen defektes, de akikkel jól kijövök és szeretek velük lenni, ugyanakkor szexuálisan nem vonz, azokat az embereket én inkább a barátaimnak nevezem.
2014. febr. 17. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ez nem feltetlen arrol szol hogy nem tetszik az illeto.

Szerelmes biztos nem vagy.5evig voltam baratommal az utolso 2evben nem volt szex csak neha mert nagyon jo volt vele de a szexet nem kivantam pedig helyes volt!Csak megszoktam vagy ilyesmi..

Megbeszeltuk a nyitott kapcsolatot en is voltam valakivel o is..De no vagyok amikor megtudtam hogy o is volt valami r***ncal ott megundorodtam tole es szakitotttunk

2014. febr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem volt olyan barátom, aki kifejezetten csúnyácska volt: kövérkés, kopaszodó, alacsony, arcra sem volt valami szépség, mégis teljesen bele voltam habarodva, lelkileg annyira meg tudott fogni. Viszont nálam ebből a lelki vonzalomból nagyon hamar fizikai vonzalom is kialakult.


De volt olyan srác is, aki nem tetszett, bár jól el tudtunk beszélgetni, megértettük egymást és vele kapcsolatban meg semmi nem lett az egészből, soha nem vonzódtam hozzá, mint férfihoz.


Nálam ez attól függ, hogy lelkileg hogy érzek iránta: barátilag, vagy szerelemmel.

2014. febr. 17. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
én is pont ebben a cipőben vagyok.. van egy srác,akivel már szinte úgy érzem,lelki társak vagyunk,viszont nem vonz túlzottan külsőre.Én hagyok magamnak időt arra,hogy ebből kialakuljon valami,mert a lelki kötődés megvan köztünk,egy hullámhosszon vagyunk.Viszont ha több idő eltelik,és még mindig nem fog vonzani,akkor hagyom a fenébe.Csak az a baj,hogy már belementem ebbe a kapcsolatba anélkül,hogy kialakult bennem bármi is,és így azért elég sz.r
2014. febr. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!