Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Némely pasinak ez miért jó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Némely pasinak ez miért jó?

Figyelt kérdés

Már sokadszor történt meg velem, hogy valaki ismerkedni szeretne, aminek sosem látom akadályát, hiszen mindig izgalmas új embereket megismerni, de nem is áltatom őket, mindig az elején mondom, hogy barátom van, akit ráadásul szeretek is, és sem elhagyni sem megcsalni nem fogom, mindig felajánlom a választás lehetőségét, hogy ha így nem akarják tovább folytatni az ismerkedést, nem gond, megértem, ha meg mégis, abból nem lesz több ártalmatlan barátkozásnál.

Vannak, akik ilyenkor szépen továbbálnak, de sokszor bevállalják, hogy de ők továbbra is beszélgetni akarnak, találkozgatni- kizárólag baráti alapon- ésatöbbi. Amivel alapjáraton nem lenne gond, ha ezzel egyidőben nem fejeznék ki sajnálatukat, amiért nem vagyok "elérhető", merthogy ők többet szeretnének valójában.

Most kérdem én: ezt direkt csinálják? Nem mondhatja senki, hogy nem mondom meg őszintén, esélytelen lenne számukra bármi többet is adnom a puszta barátságomnál, egyértelműen közlöm veük, és már rögtön az elején, senkit se akarok megvezetni. Ha többet akarnak, akkor miért kell? Merthogy mindez nem egy-két ÉV barátság következménye, akkor megérteném, de ez inkább egy-két NAP után játszódik le, még ismerni se nagyon ismer, barátok vagy szerelmesek sem vagyunk, se semmi, nyugodtan továbbléphetne, érzelmi sérülések nélkül. Miért erőlteti? Miben reménykedik ilyenkor az éppen aktuális szerencsétlen? Hogy majd csodás módon kiszeretek a barátomból, és az ő karjaiba omlok szerelmesen, vagy mi? Nem bunkó módon utasítom el, ez a baja? Azt hiszi, hogy ha normálisan, emberszámba veszem, akkor máris esélye van, vagy én ezt nem értem...


Előre is köszönöm, aki magyarázattal szolgál nekem szörnyen nagy bajomra, ami valójában csak az értetlen kíváncsiságom szüleménye.


21/l


2014. febr. 17. 16:15
 1/2 ASOT ***** válasza:
100%

jajj babám ezt túlbonyolítod!


Ezeknek a srácoknak tetszel, és 1-ik részük elmegy, másik részük pedig csak azt jegyzi meg h van barátod, és hát ki tudja tegyünk pár próbát hátha mégis el tud hódítani, hátha még is elhagyod.

2014. febr. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Azért mert a nőknél nincs olyan "SOHA". :D :D S ez nem filozófia hanem tény. Lehet, hogy nálad nem mostanában fog ez eljönni, de egyszer csak eljön. S lehet lepontozni, de akkor is így van.

Most biztos vagy az állításodban, hogy hűséges maradsz, s szereted is a barátod. Ez jó így, s nem is vitatom. De nem tudhatod, hogy holnap után Ő nem rakja-e ki a szűröd, s akkor pont egy ilyen gyorsan jött barát segít átvészelni a szomorú napokat... bosszúból. ;) Sosem tudhatod.

De hidd el, egyik ilyen pasi sem sérül lelkileg. Így ne féltsd őket, s ne is áltasd magad: mind meg akar du.gni. Nem csak barátkozni.

2014. febr. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!