Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hol találhatok egy lányt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol találhatok egy lányt komoly kapcsolatra?

Figyelt kérdés
Önálló 26F
2014. febr. 17. 16:33
 1/9 anonim ***** válasza:
Itt szerintem nem.
2014. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ne a GYIK-en keresgélj, hanem ismerkedj rendes helyeken, ahogy mások teszik.
2014. febr. 17. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én pl internetes társkeresőn ismertem meg a feleségemet 4 éve. F25
2014. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

itt tényleg nem



baráti kör tágabb baráti köre?

eljárni szórakozni (nem feltétlen buli) ismerősökkel

házibuli ismerősökkel


az ismeőseim nagyrész így talált pár.


minden barátikörnek van tágabb baráti köre aki hoz valakit ki facér..

2014. febr. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Nincsen baráti köröm pláne nem bulis csajos sajnos.
2014. febr. 17. 17:29
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindenki akar baráti körből társat. Szóval ha valaki nem tud pasit/csajt találni akkor ugorjon rá a haverjára? Ne már...


Persze valakinek biztos bejön ez. Én kizártam alapból a barátokat, iskola/osztálytársakat, munkatársakat abból, hogy barátnál többek legyenek. Ez nálam elvi kérdés... és nem vagyok vele egyedül.


Én fél év alatt 5 pasival találkoztam netes társkeresőről, és a 6. lett a férjem:) úgyhogy ez a módszer is jó szerintem.:)


Próbáltad már?

2014. febr. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nem értetted utolsó..

nálunk ezek olyanok, hogy van egy kör aki összejár (kb 8-10 ember), de mindenkinek van évfolyamtársa, volt gimis osztálytársa, van munkatára, kinek mi, akikkel jóban van

és van hogy 1-1 ilyen eseményre elhozzák (pl lakásavató évforduló-mi tartunk ilyet) így olyan emberek is megjelennek akiket mi többiek csak párszor vagy még egyszer sem láttunk, így van esély ismerkedni.

ezek az események pont a beszélgetésről, kis italozásról, társasról, hülyülésről szól, tehát alkalmas az ismerkedésre.


ezek szerint ez csak nálunk van így.

az érdekes az, hogy rajtunk kívül idén házasodik még egy pár ebben a csapatban, ők ott ismerkedtek meg, én csak bekerültem.


26 évesek vagyunk mi is.


ha nem vagy társasági ember, akkor nehezebb dolgod van.

otthona számítógép elől max netes társkeresővel találhatsz párt, ami azért rizikós

2014. febr. 17. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nálunk ilyen nincsen. Az én barátnőim csak csajbulit akarnak mindig. Oda még a férjemet se vihetem:(

Plusz van egy pasi barátom akit a lányok nem ismernek. Vele külön szoktam találkozni.


A férjem baráti köre meg olyan, hogy van az alap brancs, ez 3 pasi és 4 csaj. Ők viszik a párjaikat. Így kerültem be én is. 25-27 éves korosztály amúgy. Én vagyok 28 éves,a férjem 25, és mi a férjemmel vagyunk csak házasok a bandából.

Szerencsére mindenkinek évek óta ugyanaz a párja szóval, amióta bekerültem (4 éve) nem cserélődött senkinek.

2014. febr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Én azt gondoltam mindenhol így van:)

Mi házaspárként is van, hogy viszünk máshonnan ismerőst.

Van egy másik csapat ahova én szoktam csapodni, akeménymagban nem vagyok benne, de odais szoktam vinni mást is..ott is vannak párok,házaspárok és facérok is...(az egy nagyobb csapat, de ugye nem mindenki ér rá mindig, úgyh 10-15 fő jön össze általában)


tesóm 24 éves ő most konditeremben ismerkedik, plusz összebandáztt a szomszéd lánnyal, aki 19 pedig eddig nem volt bulizős,msőt társasági ember sem..

Vagymost pl jön hozzám, és én viszem majd a saját baráti körömbe, igaz ott inkább nála idősebbek esznek..


Esetleg unokateső, régi osztálytárs munkatárs, aki potenciális pár is lehet, vagy csak úja felvenni a kapcsolatot és menni?

2014. febr. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!