Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hozzám se szól a barátnőm az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hozzám se szól a barátnőm az iskolába. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Pár hónapja vagyunk együtt a barátnőmmel.Egy osztályba járunk.Hétvégente szoktunk együtt lenni.Hétköznap viszont valami nincs rendben.Hozzám se szól.Ha én megyek oda hozzá és próbálok vele beszélgetni akkor meg tökre unottan válaszol,majd tovább nyomkodja a telefonját.Nem tudom hogy mivan.Nem szeret?Mit tegyek???Normális válaszokat várok és előre is köszi :)


15f



2014. febr. 17. 19:43
 1/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki.
2014. febr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Lehet csak valakit féltékenyé akar tenni vagy csak szégyell.
2014. febr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ez fájni fog: Nem szeret. Bocsi :/
2014. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lehet szégyell. Vagy titokban akarja tartani az osztálytársaitok előtt. Beszélj vele erről.
2014. febr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hagyd el, ha ennyire telibe sz.r téged! Szerintem am ez a lány gyerek még egy kapcsolathoz.
2014. febr. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2014. febr. 17. 20:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Ott suliban odamész hozzá, és ha még holnap is ugyan ilyen marad, akkor mond meg neki ott a helyszínen, hogy vége. Ha szeret, nem fogja annyiban hagyni.

Sok szerencsét :)

2014. febr. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszi :) Végül odamentem,megbeszéltük a dolgokat és minden rendben van :D
2014. febr. 18. 14:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!