Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kit válasszak? Nem tudom mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kit válasszak? Nem tudom mit tegyek

Figyelt kérdés

van barátnöm már régota de elég lapos vele minden de azért szeretem ( vagy ez csak megszokás)

van egy másik lány akit régóta ismerek de soha nem gondoltam volna hogy tetszek neki de ez most kiderült és annyira vágyom rá nekem is nagyon nagyon tetszik... soka közös bennünk : ) de most kicsit össze vagyok zavarodva ti mit tennétek maradnátok a régi megszokott lánynál vagy inkább az új az izgalmakat válasszam ?


2014. febr. 17. 19:52
 1/8 A kérdező kommentje:
25 F
2014. febr. 17. 19:55
 2/8 anonim ***** válasza:

Szeretném, ha egy kicsit szebben beszélnél. Mi az, hogy régi, megszokott lány? Meg az, hogy a másik azért izgalmas, mert új?

Az utolsó mondatig nem volt semmi gondom a leírásoddal, természetesen úgy gondolom, hogy a mostani barátnőddel szemben nem tisztességes, ha közben másra gondolsz, miközben vele vagy (ha nem is szó szerint, tehát nincs is melletted), így szakítanod kéne vele. Csak aztán kicsit fennakadtam az utolsó mondat megfogalmazásán, de elhiszem, hogy nem bántásnak szántad, csak lásd be, egy cseppet durvára sikeredett a megfogalmazás...

2014. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha megmaradsz a jelenleginél, építsd le a másik lányt. De olyan érzésem van, hogy te már kifelé tekintgetsz. Ez esetben zárd le becsületesen a jelenlegi kapcsolatodat és csak aztán kezdj bele bármibe a másikkal.
2014. febr. 17. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ne szenvedjen a régi! Most azonnal szakíts ...
2014. febr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

ennyii!

ha valaha is szeretted a msotani csajodat, nem okozol nekimgénagyobb dájdalmat azzal ,hogy esetlegesen felszarvazod!

merj szakítani, és vállad be az ujat.

de vállald a kockázatot, hogy ha véletlen mégse jön be, nincs visszatánc az előzőhöz!!!

2014. febr. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nos, amig kicsit össze vagy zavarodva, addig nem is olyan nagy a gond!

Sosem voltam kepes masok hibaibol tanulni, de hatha te ennel ertelmesebb vagy:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__parkapcsolatok_..

2014. febr. 17. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ne verd már át a barátnőd, bár már tulajdonképpen azt teszed mert másra vágysz, fejben már megcsaltad.. szakíts vele mielőtt belekezdenél újba.
2014. febr. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Levente1972 válasza:

Feminista hülye dumâkra oda se figyelj,minden nő bolond.

Beszèld meg a mostani nőcivel,h mi a szitú,lehet-e orvosolni,èrdemes-e tovàbb kinlódni,lehet mâr ő is unja a fejed,csak talàn szànalomból nem mondja.ha nem megy ne eröltessük.

2014. febr. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!