Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit szólnátok, ha kiderülne a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok, ha kiderülne a párotokról, akibe szerelmesek vagytok, hogy ő az egész kapcsolatotok alatt mást szeret?

Figyelt kérdés
2014. febr. 17. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Egyszerű... véget vetnék a kapcsolatnak.
2014. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
Odaszarnék a küszöbre,és elmennék meginni pár sört.
2014. febr. 17. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
szakítanék
2014. febr. 17. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Erzelmi idiotanak ereznem magam, hogy nem lattam ezt. Aztan megkerdöjeleznem a tenyeket es gyözködnem magam, hogy biztos voltak pillanatok, amikor tenyleg szeretett. Rajönnek, hogy ez sem javit a helyzeten, söt ettöl meg rosszabb. Vegül eljutnek az elkerülhetetlenhez es szakitanek vele. Kapcsolatunk intenzitasatol es idötartamatol függ, hogykepes lennek e meg azzal kinozni magam, hogy lefeküdjünk meg vagy meg tudnam tenni, hogy minden kapcsolatot megszüntessek vele, ami egyebkent a helyes lenne!
2014. febr. 17. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Miután átvert, nem akarnám rögtön megjutalmazni azzal, hogy megszabadítom magamtól, legalább felpofoznám előtte.
2014. febr. 17. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Összetörnék.
2014. febr. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 nikozia12 ***** válasza:

Engem már eljegyzett, de most derült ki h. végig az exét szerette, de velem jó volt mert kiraktam a lelkem is neki és kényelmes volt. Állítólag szeretett is. Többször megcsalt.

Mi lett a vége?! Szakítás. Aztán összejöttem a legjobb barátjával aki titkon egy éve szerelmes belém..szóval áll a bál!!!

2014. febr. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ez van de nem tudja meg soha szerintem,hogy nem lehet rajonni :D
2014. febr. 18. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
hiiihhh...velem is ez van sajnos....biztos, hogy óriásit csalódna és szakítana, ami teljesen érthető lenne...
2014. febr. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 tunderoza ***** válasza:

sajnos en is jartam mar igy NEM JOL!

Szornyen vagyok,sot most akit szerettem meg ellenem is fordult,mert kisse megkritizaltam az uj baratait:-)

Rettenetes erzes!Fogalmam sincs hogyan tegyem magam tul rajta!De jol megmondtam a magamet:szanalmas bunko-nak neveztem es asszem nem volt tulzas:-)

Fel a fejjel!ne veszitsd el a tartasod.Ha megprobal bekulni,vagy beszelgetni veled, csak annyit mondj,Huzz el!

2014. márc. 20. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!