Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátságból lehet szerelem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátságból lehet szerelem?

Figyelt kérdés
A lányt 7 hónapja ismerem. Nagyon jóban lettünk.Szinte mindent elmond nekem.Én elmondtam neki h szeretem, de nemet mondott.Ugyanolyan jóban maradtunk.Sőt.Talán csak most kezdtem megmutatni az igazi énemet.Addig mindig figyeltem nehogy rosszat mondjak.Az ő részéről furcsa a helyzet.Néha úgy érzem h lehet köztünk valami, néha meg úgy hogy nem.Sok jelet ad, viszont sokszor mondja h senkibe nem szerelmes, engem meg kedvel mint barát.De szerintem több van kicsit köztünk mint barát.Viszont nem ölel meg.ez furcsa.de elvörösödik mikor közel vagyunk egymáshoz, 1 órát beszélünk telefonon stb.kérdésem az lenne, h ebből a barátságból kialakulhat e később szerelem?Mit tegyek ennek érdekében? egyáltalán van esély erre?? sztorikat is elfogadok:D
2009. dec. 9. 20:09
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A legjobb barátságból vannak a legjobb/életre szóló szerelmek. Ha előtte már egy jó ideig (7 hónap azért szép idő) jó barátok voltatok és így megosztottatok mindent egymással, akkor tudod, hogy mit szeret, mit nem, megbízik benned, tudja, hogy neked mindent elmondhat stb. Minden meg van ami egy jó kapcsolathoz kell. Próbálj felé kicsit jobban közeledni, pl. adj neki egy csókot és nézd meg mi a reakciója, de azért annyira nagyon se nyomulj, mert kár lenne egy ilyen barátért.
2009. dec. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát csak félek, hogy ha megcsókolom, akkor vége a barátságnak is.Bár nála ez nem nagyon fenyeget.Nagyon rendes csaj.Annyira egyértelmű jeleket meg nem kaptam tőle, amiből erre következtethetek h esetleg akarná.Meg félek a visszautasítástól is.
2009. dec. 9. 20:18
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen lehet én tapasztalatból beszélek.A barátom most 20 éves én 16 vok és 10 éves korom óta ismertem egy közösségből.Egy véletlen folytán jöttök össze és már jó ideje barátok voltunk,fura d elötte vele osztottam meg miden bajomat,vhogy olyan lelkitárs félém volt,most meg már 1,5 éve járunk és nagyon szeretjük egymást,soha nem veszekdtünk még :)

sok sikert!

2009. dec. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

IGEN! Nagyon egyetértek az előző hozzászólóval. 12 éve ismertem meg a férjemet és hasonló volt a kapcsolatunk, mint a tiétek. Nagyon jó barátok voltunk, de semmi több, neki viszont pár hónappal később kezdtek "más jellegű" érzései lenni irántam. Aztán elmondta... Először nagyon megdöbbentem, de annyira szerettem mint embert, hogy be tudtam vállalni, hogy nem viszonzom ugyan az érzelmeit, de maradjunk barátok, ha többé nem hozza szóba a dolgot. Aztán úgy alakult, hogy rájöttem, hogy nagyon vonzódom hozzá, mint pasihoz. Szerintem próbáld meg újra valami félpoénos megjegyzéssel, amiből könnyen visszakozhatsz, hogy "csak vicceltem" ha nagyon elborzad az arca a gondolattól. Még volt egy dolog, ami azt hiszem befolyásolta az iránta való érzéseimet. Megjelent egy lány a színen, és úgy tűnt, hogy a férjem (barátom) hajlik rá, hogy legyen köztük valami. Megmondta, hogy senkit nem tudna annyira szeretni, mint engem, de úgy érzi, neki ez egy jó terápia lenne, ha megpróbálkozna másokkal. Ja, és persze a barátság marad! :-)

Esetleg nagyon óvatosan bedobhatnád, hogy úgy tűnik, egy másik lány érdeklődik irántad, bár nem kifejezetten az eseted, de ki tudja...... :-)

Sok sikert, remélem összejön!

2009. dec. 9. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Bizony, hogy lehet! :)
2009. dec. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
női-férfi barátság még a mesében se létezik, nem hogy a valóságban. Nekem eddig nem egy csaj mondta, hogy csak barátok. Mindegyikkel hónapokig voltunk együtt
2009. dec. 9. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy csak a lány nem tudja hogyan viszonyuljon az egészhez. Lehet, hogy még tapasztalatlan ilyen téren.
2009. dec. 10. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Remélem hogy sikerült már összehozni valamit így 3-4 év távlatból, mert én is egy ilyen szituban vagyok már több mint 4 éve, de a mai napig is csak barátok vagyunk....remélem hogy egyszer változni fog....
2012. szept. 16. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 gyuribacsika ***** válasza:
Nos van valami fejlemény az ügyben, hogyan alakultak a dolgok, mi lett belőle ?
2018. nov. 4. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
100%
Tejfakaszto buli megvolt azota?
2023. okt. 2. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!