Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A huga fontosabb, mint én?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A huga fontosabb, mint én? Neki több joga van, mint nekem?

Figyelt kérdés

Pl.: ha barátom rendel gyrostálat melyikőnknek van több joga enni belőle?

Nekem rosszul esik amikor vesz/rendel valamit és a hugát kínálja meg legelőször. Meg alapból úgy utálom a csajt, és képes percekig magamra hagyni vele a házba.Normális dolog ez??

A barátom 22 éves, a kishuga 17.Én meg 20


2014. febr. 17. 21:42
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem írtad el azt a 20-at véletlenül? Szerintem 10 akart lenni.
2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Szörnyen vicces vagy.Ha-ha-ha.

Nem vagyok egyébként ilyen féltékeny, de más félév után elvárnám, hogy a huga elé helyezzen.

2014. febr. 17. 21:49
 3/7 anonim ***** válasza:
egyed a saját kajád. mik vagytok ti? 5 évesek?
2014. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
soha nem kerülsz a család elé! kivéve ha anya leszel.
2014. febr. 17. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Oké hogy régóta együtt vagytok, de a húga már 17 éve ott van

Normális hogy fontos neki

Inkább örülj, hogy jó a kapcsolatunk, mert ez sokat elmond róla

Próbálj meg összebarátkozni vele, úgy neked is jobb lesz

2014. febr. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Ha jó a kapcsolatuk, a húga mindig is fontosabb lesz. :)


Pár percig csak együtt tudsz maradni a leendő sógornőddel? nem órákról van szó...


A gyros tál meg... mi lenne, ha 3 egyszemélyes adagot rendelnétek? Akkor nem kellene figyelni, ki eszik belőle többet!

2014. febr. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

ezen most szakadok a nevetéstől


a húga 40-60-1568458 év múlva is a húga lesz te meg ha szerencséd van akkor is másfél évtized hátrányba vagy


a barátod nem tehet róla hogy nem kedveled a húgát tehát ez nem az ő problémája hanem a tied

nem kedvelem öcsém de ha a barátnőm elkezdené így osztani mint te most őt gyanítom 120% esély van rá hogy leüvöltenélek hogy mit képzelsz hogy beszélsz öcsémmel

2014. febr. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!