Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, az normális, ha annyira...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, az normális, ha annyira elfoglaltak vagytok, hogy alig van időtök beszélni a lánnyal, akitől akartok valamit?

Figyelt kérdés
Esélyes, hogy csak hülyít? Még tanul, meg sokszor elfoglalt, sportol, meg gyakran utazgat is, így alig beszéltünk az utóbbi időben. Tényleg lehet annyira elfoglalt, hogy ennyire nincs rám ideje, hogy még egy nap azt sem tudja megkérdezni, hogy miújság van velem?
2014. febr. 17. 21:44
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogyha egy fiú akar egy lánytól valami komolyabbat, akkor van rá ideje. Simple as that.
2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Sajnálom, de ha valaki őszintén szeret, akkor törődik Veled. :c Erre... nem igazán tudok többet írni. Remélem segíthettem. 17/f
2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
még diplomázás közben is volt erre időm. kamu.
2014. febr. 17. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
az sem lehet most mentség, hogy hazautazott a szüleihez, mert meghalt az egyik rokona, de ennek ellenére akkor is elérhető, ha csak néhány percre is.. nem akarok egy hisztis p*csa lenni, de ha akarná, velem akár beszélhetne erről, de semmi :(
2014. febr. 17. 21:53
 5/10 anonim ***** válasza:
Azért nem kérdezgeti állandóan, hogy mi újság van veled, mert nem szeretné a barátzónában találni magát. És lám, működik is, mert te agyalsz őrajta, nem pedig fordítva.
2014. febr. 17. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
az embernek mindig van ideje arra akit szeret. ha csak lopott percek, akkor is. aki kifogásokat keres, az nem szeret igazán.
2014. febr. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
közeli rokon halálakor sem kap kevesebb időt a barátnő (volt ilyen). csak nehezebb a szex.
2014. febr. 17. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én eléggé elfoglalt vagyok meg sok az edzésem is és akinek akarok beszélgetek vele bármikor meg tudom oldani 16F
2014. febr. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem normális, de tényleg előfordul.


Viszont az, hogy ennyire nem érdeklődik, hogy még csak meg se kérdezi mi van veled, ez már gáz. Az tényleg nem függ semmitől csak a szándéktól. Szerintem felejtős...

2014. febr. 17. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én a másik véglet vagyok, azt se mindenki szereti. jó reggelt sms, milyen a napod..
2014. febr. 17. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!