Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi üthetett a barátnőmbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi üthetett a barátnőmbe ilyen hirtelen?

Figyelt kérdés

egyik percben majd ki csattan olyan boldog a másikban meg minden smiley nélkül bejelenti hogy nem telefonálunk és elmegy aludni csak úgy... egy "jóéjt"-tal...


máskor legalább egy puszit még odanyom a jóéjszakát mellé és minden este megkérdezi, hogy másnap reggel írok-e.. este viszont az egyik percről a másikra nagyon fura lett


együtt voltunk egész délután és minden rendben ment:)Csütörtökön leszünk egy hónaposak, este 18:14-kor.


Lehet hogy befolyásolja, hogy 19-én jön meg a menzesze és mostanság ingerlékenyebb? De akkor is... ilyen nem volt még sose...


szerintetek?



2014. febr. 17. 22:38
 1/5 anonim ***** válasza:

a fenét foglalkozol ilyesmivel?

minek?

amúgy meg ilyenkor jön érte a bmw-s nagydarab,a leviszi a kutyát sétálni ürüggyel ilyenkor lemegy a barátnőd és dugnak a kocsiban.

2014. febr. 17. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

honnan tudsz ilyeneket, hogy 18-14?:))


vagy szórakozik,

vagy unatkozik, mikor beszélgettek.


a menzesz miatt nem biztos, hogy baja kell legyen, a csúcs, mikor jön a hasfájás. kérdezd őt.

2014. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Moszuke ***** válasza:
szerintem ezt vele kéne megbeszélned.
2014. febr. 17. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
2. mert akkor mondtam ki neki a szerelmi vallomásom és nem olyan ő aki csak így elkezdene játszani unalomból.. minden este ő szeretné hogy beszéljünk telefonon, öccsével zenét hallgattak és kérdeztem hogy "akkor nem is telefonálunk?:)", válasz egy "nem" volt.. egész nap fájt a pocija, holnap délután találkozunk megint
2014. febr. 17. 23:01
 5/5 anonim ***** válasza:
kettes vagyok. mire találkoztok, szerintem nem lesz hasfájás. kérdezd meg tőle, hogy miért lép le hirtelen!
2014. febr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!