Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 21-30 közötti lányok, nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

21-30 közötti lányok, nem olyan 25 éves pasit keresnek aki tud masszírozni, viszont semmi végzettsége, semmi munkája és kapcsolatok terén is alig tud felmutatni valamit?

Figyelt kérdés
Én 25 évesen OKJ-s masszőrképzőbe járok,de eddig nem igazán jött össze bármi jó. Akiknek van azoknak milyen végzettségük van,mellette milyen munkájuk és hogyan néznek ki külsőre? A pénz 21 fölött lételem és a jó beszélőke.

#srgsgsrz
2014. febr. 18. 08:40
 1/8 anonim ***** válasza:

Na figy, 30 felé a legtöbb nő már szülni akar, de egyébként se akar egy lúzert maga mellé, akit neki kell majd eltartania.

Persze majd megmagyarázzák, hogy a szerelem mindent legyőz, hát persze, majd ha jön a villanyszámla meg a fűtés akkor bizony nem lesz romantikus, ha nem tudsz beleadni.

Szal próbálj meg valami jól fizető állást összeszedni, másképp tuti bukó hosszútávon.

2014. febr. 18. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

nem, a nők nem gyereket akarnak maguk mellé ( maguk szeretnék ilyen korban hamarosan megszülni), maguk mellé férfit keresnek.

a pénz önmagában nem fontos, de az igen, hogy önálló legyen.

én nem várok kacsalábon forgó palotát, de azt igen, hogy amit szeretnénk(!) ezt ne egyedül én, hanem együtt teremtsük meg.


nekem fontos, hogy egy férfi határozott és magabiztos legyen, ne picsogó kisfiú..


26/N

2014. febr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

"a pénz önmagában nem fontos, de az igen, hogy önálló legyen."


Ezen marha jót nevettem :D

2014. febr. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

nem az a fontos hogy gazdag legyen, de ne nekem kelljen enni vennem neki.. hogy értsd...tehát nem várok autót..stb... de szerintem nem annyira nagy elvárás, hogy 25 évesen ne a szülei tartsák el..

plusz tudja magát ellátni (mosni, főzni..és a többi, nem az anyja vagyok, hogy én tanítsam meg)

erre gondoltam


/szerencsére a férjem ilyen, 23 éves korunktól együtt élünk

2014. febr. 18. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Na akkor csak számít, hogy legyen pénze.
2014. febr. 18. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

csak annyi amennyi az élethez kell, mert hosszabb távon egyedül nem fogom tudni eltartani, lakást fenntartani, főleg, ah gyereket is szeretnék...ennyiben igen számít, hogy legyen annyi keresete, amennyiből nem hal éhen...

de szerintem ez oda-vissza jogos elvárás

2014. febr. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
semmire nem lehet komoly, közös életet tervezni...ilyen világot élünk..pénz nélkül már a levegőt sem kap kb ingyen az ember:(
2014. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

pénz nélkül hogyan szeretnél élni? hogyan szeretnél számlákat befizetni, fedelet a fejed fölé? vagy te a természetben gondoltad a közös életet önellátásra berendezkedve pénz nélkül? azt is lehet, sokan csinálják.


az egyik fél kivédhetetlenül többet keres valószínűleg, mint a másik, de amikor egy nő azt mondja, hogy egy férfi tudjon megállni a saját lábán, az a következőket jelenti:

- ne a szüleivel lakjon ennyi idősen, vagy ha mégis, akkor legyen egy félretett anyagi alapja, amiből össze lehet majd költözni

- keressen annyit, hogy normál körülmények között el tudja tartani saját magát

- lehessen vele tervezni, legyenek céljai, legyen benne fejlődési lehetőség


nagyon gyakori félreértések forrása ez... amikor azt mondja egy nő, hogy legyen munkája egy férfinak, akkor nem az számít, hogy legyen saját 3 szobás lakása, háza, jó kocsija, meg több millás bankszámlája. illetve olyan is van, aki ezt érti alatta, de olyan nő meg kinek kéne.

2014. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!