Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik hogy bejövök a csajnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik hogy bejövök a csajnak? Bonyolult sztori, részleteket lennt írom. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok, 172 cm magas, 75 kg. Minden héten járunk egy munkatársammal az egyik partnerünk irodájába megbeszélésre. Munkatársam 186 cm, 90 kg, izmos (együtt járunk edzeni)


A mindig szokásos időpontban eddig az összes alkalommal (6) ott volt (ő is időpontra vár az irodában) egy nagyon csinos, alacsony, jóalakú, szőke, széparcú lány. Amíg a beléptetésnél kikérjük a visitor kártyánkat, mindig néz engem. Amikor elmegyünk mellette akkor is állandóan végigmér, tegnap szemeztünk is néhány pillantig. Viszont ha rámosolygok, arra nem reagál semmit, elnéz gyorsan.


Megmondom teljesen őszintén, hogy nem az én súlycsoportom ez a nő, soha nem álmodoztam ilyen csajokról. Hozzátartozik a kérdéshez az is, hogy jelenleg egy döglődő 7 éves párkapcsolatban vagyok (első komoly kapcsolatom), amit már legalább 4x próbáltunk megmenteni. Sajnos a párom az utóbbi időben többször megcsalt, napokon belül szakítani fogunk. Még együtt élünk, nincs hova menni egyikünknek se, addig még kihúzzuk együtt, de már gyakorlatilag ki lett mondva a szakítás.


Barátaimat megkérdeztem a dologról, szerintük lehet e esélyem a csajnál? Régóta nem foglalkoztam csajozással, nincs benne rutinom.


Szerintük három lehetőség lehet:

a. Azt nézi a csaj hogy milyen csúnya pali vagyok és mit bámulom őt

b. a munkatársamhoz akar közel kerülni általam, csak mivel ő "álompasiként" van számontartva, gondolja hogy a "szamár" révén kerül a közelébe (sajnos egyszer egy másik csajnál akiért odavoltam, előfordult már ez)

c. kifordult ízlése van a csajnak


Arcra és testre is rá hasonlítok:

[link]


Ha azt nézzük, akkor a nők többségének nem jövök be rögtön, de ha jobban megnéznek akkor utána a stílusommal és viselkedésemmel belém tudnak szeretni. Szóval nem vagyok az az "első látásra srác". Viszont van egy kategóriájú nő aki meg megőrül értem alapból.


Mit kéne tennem ebben a helyzetben? Nagyon odamennék a csajhoz, legalább csak megismerni kicsit. De mivel ott van a munkatársam, így nem merek "akciózni" Ő tapasztalt róka, minden héten két különböző lányt visz fel magához. Amíg ott áll a közelemben, nem tudnék kibontakozni. Ha meg még bele is szól a beszélgetésbe, rögtön kiemeli az én gyengeségemet, tapasztalatlanságomat. Amúgy lehet hogy ez csak kifogás részemről, nem tudom.


Nem is tudom hogy érdemes e odamennem ezért. Talán csak én képzelem be a dolgot. Most ezt próbáltam, direkt nem néztem a csajra, hátha csak én vonzom be hogy néz. De így is megnézett, a munkatárs mondta. Persze ő úgy mondta hogy "Ki van szakadva a gatyád! - Mi? Hát annyira nézett az a csaj az előtérben, biztos lyukas a nadrágod"


Mit tennétek a helyemben? Nagyon nem akarom lejáratni magam. Ennyi év után egy vadidegenhez odamenni nagyon kockázatosnak tűnik. Még ha ismerős lenne és tudnék valamit róla, még akkor is tartanék a dologtól.

Egy ilyen nehézbombázóval indítani a "csajozós karrieremet" szerintem elég necces.


Adjatok valami tanácsot légyszi!



2014. febr. 18. 10:23
 1/5 anonim ***** válasza:

Biztos.

Én most lusta vagyok ezt elolvasni :/

2014. febr. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ennyibol nagyon nehez megallapitani, annyi biztos, hogyha eszreveszi,hogy eszrevetted, hogy nez es elkapja a fejet, akkor az lehet azert mert kicsit felenk.

De lehet, hogy csak nem akarja, hogy eszrevedd, hogy nez.

Ezt csak akkor fogod megtudni, ha odamesz hozza.

A masik, amit megemlitenék, hogy a kapcsolatodat viszont zard le elotte es koltozz el, mert az nem a legvonzobb, ha a pasi meg az elozo baratnojevel van, de mar keresi a kovetkezot. Es az is legalabbis elgondolkodtato, hogymilyen pasi az aki egyik kapcsolatbol a masikba ugrana.

Senki nem fogja azt latni, hogy mar regota doglodott a kapcsolatod.

2014. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vegyél neki egy Spar Budgetes túró rudit és hívd el randizni.


Nekem ez már az ovi óta bejön.

2014. febr. 18. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
78%
Nőügyekben és soha nem közösködtem haverokkal, mert nőkért egymással is versenyeztünk.
2014. febr. 18. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Ennyi év után egy vadidegenhez odamenni nagyon kockázatosnak tűnik."

Nem csak annak tűnik, hanem valóban az is! Na és akkor mi van? A nagy szerelmek mindig nagy kockázattal járnak. Nem csak a kezdetekkor, hanem amikor már benne vagytok, akkor is. Mégis sokkal inkább megéri egy nagy, mélyenszántó szerelem, mint holmi sekélyes, felszínes kis vakarózás.

2014. febr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!