Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan viselkedjek a barátnőmm...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan viselkedjek a barátnőmmel, ha rájött a komolyodási pánik?

Figyelt kérdés

Tapasztalatok?


6 hónál hosszabb kapcsolata sose volt, most tartunk ennyinél. Kb 1-2 hét alatt jutott el ide, nemrég még folyton keresett, most hirtelen zárkózott lett, és mikor végre beszélt, mondta, hogy nagyon szeret, szünetet akart, hogy megtudja, visszajönne-e hozzám, aztán hiányozni kezdtem neki, aztán semmit sem értett már. Végül nem akart szünetet, mert úgy érzi, valóban szeret.


Nem volt harmadik fél a képben, ez biztos.

Megkérdeztem sokszor, de teljesen bizonyos abban is, hogy tényleg nagyon szeret.


Úgy érzi neki nem való kapcsolat, sose ment neki, és ezt a hirtelen zavart nem tudom máshová tenni, csak komolyodási pániknak tudom hinni és ebben ő is lát rációt.


Hogyan érdemes ilyenkor viselkedni?

22 évesek vagyunk


2014. febr. 18. 10:57
 1/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem tudja hogy adja be h szakítsatok. Aki így viselkedik, az messze van a komolyságtól, mint Makó Jeruzsálemtől.
2014. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Azt kell ilyenkor mondani neki, hogy szórakozzon mással.
2014. febr. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
hibás darab, küldjed vissza a gyártónak
2014. febr. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Az egyik nőnél ez működik, a másiknál az. Úgy viselkedj, ahogy jónak látod, akkor nincs mit megbánni.


Ez persze úgy hangzik, mintha nem mondtam volna semmit, csak szaros közhelyeket köpködnék, de valójában nem. Azért írtam ezt, mert ilyenkor csomó embernek megvan a maga idióta taktikája.


Az egyik azt mondja, éreztesd vele, hogy szereted, de csomó nőre ilyenkor csak kényszert helyezel, amitől még jobban pánikol. A másik azt mondja, tegyél úgy, mintha szarnál rá, mert az kell a nőknek, de a másik nőt meg éppen ezzel rúgod el magadtól.


Épp ezért viselkedj ŐSZINTÉN. Ha önmagadat nyújtod, akkor vagy magadért marad veled, vagy azért megy el. Előbbi esetben boldog lehetsz, mert TE kellettél neki, nem egy taktika győzte meg. Utóbbi esetben pedig nyugodt lehetsz, nincs mit megbánni, vagy, hogy még közhelyesebb legyek: így kellett lennie...

2014. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

11:55


Köszönöm :) Igazad van.

2014. febr. 18. 12:02
 6/8 anonim ***** válasza:
Nos, ha eddig fél évnél nem volt hosszabb kapcsolata, és ti most értetek el ide, akkor attól ijedt meg, hogy most is meg fog ez a kapcsolat szakadni. És mivel fél a szakítás miatti fájdalomtól, ezért reagált ilyen furán. Legyél vele kedves, és biztosítsd, hogy szereted.
2014. febr. 18. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Értem, köszi :)


Azt hozzá tenném, hogy azért voltak mindig ilyen hosszú kapcsolatai előttem, mert ekkorra "szokott" bele és hiányolta meg az izgalmat és ilyenkor repült az aktuális - nem tudta kezelni a helyzetet.


Ebben a hónapban bármikor dobhatott volna már, mégsem teszi. Tehát jóformán mondhatom azt, hogy én vagyok az első, akivel ezt nem bírja meglépni. Ezért tartok kicsit attól, hogy most mi zajlik benne... Előttem még senkinek sem mondta ki azt sem, hogy "szeretlek" tehát ez is egy nagyon pozitív dolog.


Szóval ennek fényében is van abban ráció, hogy csak fél a komolyodástól? Vagy szerintetek van okom komolyan aggódni, hogy az exei sorsára jutok?

2014. febr. 18. 13:21
 8/8 anonim ***** válasza:

Igen, minden bizonnyal fél a komolyodástól, fél az elkötelezettséggel járó felelősségtől és fél a komoly kapcsolat "véglegességétől".


Van e okod aggódni? Van bőven. Ettől függetlenül továbbra is áll, amit írtam korábban: ha el akar menni, akkor el akar menni, és mindketten úgy jártok jól. Egy jó cimborám élettársa volt hasonló: nála négy hasonló megingás történt 7 év alatt, míg úgy tűnik, az utolsó sajnos végleges.


Arra akarok kilyukadni, hogy nem feltétlenül az a legnagyobb veszély, hogy elhagy, hanem, hogy végül veled marad, de a kételye nem szűnik meg, csupán elfojtja majd. Ebben az esetben sajnos később is visszatér majd, és sok közös év után sokkal nehezebben emészti az ember.

2014. febr. 19. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!