Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez a kérdés inkább lányoknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez a kérdés inkább lányoknak szól.2 srác is "hajt" rám én mindkettőt szeretem csak még nem tudom eldönteni hogy melyikkel létesítsek inkább párkapcsolatot. Ti az alábbiak közül melyiket választanátok? 14/L (lent)

Figyelt kérdés

1. Magas, focizik, mindenkivel nagyon udvarias, az emberek úgymond körülrajongják. Nagyon igényes, mindig megcsinálja a haját, jól öltözködik. Annyi negatív van benne hogy az arca kicsit furcsa de a belső tulajdonságai megszépítik.

2. Alacsonyabb az előzőnél valamivel, izmos, nagyon durva fizikai tulajdonságai vannak. Vad, megmondja a magáét bárkinek. Az arcvonásain látszik hogy kemény és elszánt. Nem mindenki szereti őt mert könnyedén beolt másokat és megmondja amit kell. Nagyon aranyos ő is kinézetre olyan jófiús.



2014. febr. 18. 11:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha az iskolával törődnél ennyire, kitűnő tanuló lennél.
2014. febr. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
4-5 tanuló vagyok, de erre is szeretnék időt szánni :)
2014. febr. 18. 11:20
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt válaszd amelyikkel jobban érzed magad, akivel jobban el tudtok beszélgetni, és aki többet jár a fejedben :)
2014. febr. 18. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mindkettőt. :)
2014. febr. 18. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Girgoy ***** válasza:

Főleg külső tulajdonságokat írtál, ezért első körben én azt vizsgálnám meg, hogy mennyire hosszú kapcsolatot szeretnél? Mert ha csak a külsőt nézed (esetleg Benned ők is csak a külsőt nézik, talán szép lehetsz, ha 2 ilyen fick hajt Rád), akkor szinte mindegy: úgyse fog sokáig tartani...


Ha viszont hosszabb távon gondolkodsz, akkor ott már egyértelműen a belső tulajdonságok számítanak. Tehát azt vizsgáld meg jobban, hogy melyik fiúban van több erény. Ez alatt nem azt értem, hogy vicceseket mond meg hasonló felszínes tulajdonságok, amik max. pár percre aranyoznak be egy kapcsolatot, hanem melyik az, akire jobban lehet számítani, megbízhatóbb, komolyabban áll az élethez és Hozzád is, vannak valódi erényei, képes valódi szeretetre (amiben az önzetlen áldozatvállalás képessége is központo szertepet kap), stb. Persze 14 évesen még formálódik a személyiség, de azért iylenkor is már el lehet dönteni, ki az, aki komolyabban gondol egy kapcsoaltot, és ki az, akinek csak egy játszótárs vagy jólmutató kirakatibaba kell. Nézd meg jobban, mi az a szerep, amit a fiú akar Neked szánni az ő életében, illetve mi az a szerep, amit Te szeretnél játszani a fiú életében.

2014. febr. 18. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
ismerd meg őket jobban:) gondolj bele..melyik az amelyikkel jobban el tudsz beszélgetni? amelyikre mindig számíthatsz? meghallgat, őszinte veled..ne a külsőre vagy arra menj, mennyien kedvelik.:)
2014. febr. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Én az elsőt válsztanám szerintem őneki a belső es a külső tulajdonságai jobbbak de amelyikel jobban erzed magad azt valszd ne ők válaszanak tèged hanem te válaszd őket pontosabban egyet :)
2014. febr. 19. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
a leírás alapján az 1.-t választanám,de mivel egyiket sem ismerem,döntsd el te!
2014. máj. 2. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!