Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti elfogadnátok az anyagi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti elfogadnátok az anyagi segítséget ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Fél éve vagyok együtt egy férfival,nagyon nagy szerelem,tervezzük az összeköltözést.egyelőre még külön élünk.ő nagyon jó anyagi helyzetben van,én 100e ft-ot keresek havonta,rengeteg munkával,mellette tanulok,amit szintén magamnak finanszírozok.tegnap este azt mondta,h nagyon szeretne engem anyagilag támogatni egy bizonyos összeggel,és fogadjam el,mert jó szívvel adja.én persze nemet mondtam,de azt mondta,ok,akkor legaláá gondolkodjak rajta.az a helyzet,h tényleg elkelne a segítség,mivel valamiből muszáj ruhákat,cipőt,stb.vennem,mert nagyon jó helyekre szokott vinni.eddig ő vette a ruhákat.ti mit tennétek ilyen helyzetben?
2014. febr. 18. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Én megmondanám neki őszintén, hogy nagyon jól esik a felajánlása, tudnád is hova tenni azt a pénzt, de nem szeretnéd, ha úgy érezné, hogy eltartatod magad, vagy hogy élősködsz rajta. :)
2014. febr. 18. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%

Nem fogadnám el,semmilyen esetben sem.Engem ne pénzeljen egy férfi se.Kitartottnak érezném magam,egy K.-nak.

Ezt az én gyomrom nem venné be!De te tudod!

2014. febr. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Az a helyzet, hogy az, hogy ő veszi a ruhát, vagy hogy Te veszed az ő pénzéből, nos, ebben nagy különbséget nem látok :D


De ami csak a támogatást illeti... Sokan tuti azt mondják ilyenkor, hogy semmiképp, kitartott nő lennél, ésatöbbi. Szerintem ha eme valóban rövid időben igazi pár lettetek, akik együtt tervezik a jövőt, akkor oké, illetve ez a Te büszkeségeden, valamint hozzáállásodon múlik. Úgyis Neked kell döntened, az tökmindegy, mások mit szólnak hozzá. Ilyen helyzetben sosem voltam, de a fickót megértem. Ha tele lennék pénzzel s a komoly kedvesem rendesen dolgozva s még tanulva is hozzám képest szegényen élne, akkor én is segíteni akarnám anyagilag s megérteném, ha nem fogadná el, de azért nem érezném magam olyan jól, mintha igen, arra gondolnék, hogy nekem igazán nélkülözhető a pénz, neki, a szeretett lénynek jól jönne, egy pár vagyunk, most mit akadunk fenn kapcsolat hosszán vagy ilyesmi... A kezed nem tuti, hogy megkérném, de szép nagy ajándékokat adnék és látványosan megsértődnék, ha nem fogadod el :D

Nyilván van, aki másmilyen, s kétélű dolog elfogadni a pénzt akkor is, ha nincs vele problémád, én csak leírtam, hogy én mit éreznék, gondolnék, tennék.

2014. febr. 18. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

En inkabb ugy probalnam megkozeliteni ezt a temat, hogy ha majd osszekoltoztok a rezsiben es alberletben boven tud segiteni, mar ha felesben fizetitek... Ha ott van nalad O foz, vagy vasarol be hozza... Vagy ha tenyleg akkora a szerelem akkor cuccoljatok ossze... Lakva ismerni meg a masikat! :)


Ez nem alamizsna es eltartas! Latja, hogy szukseged van ra es segitene! Hidd el a masodik hozzaszolo is rafog jonni ha gyereke szuletik, hogy ott bizony apuka finanszirozza majd a mukormet es a fodraszat is... Na akkor milyen kitartottnak erzi majd magat :)

Ne erezd magad k.nak amit irt a masodik!

Nem eloskodes vegett fogadod el, hanem segitsegkent! Es ha befejezed a sulit a kozos eletetekhez hidd el sokkal tudsz hozzajarulni!

2014. febr. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Én tudom,h ő jó szívvel adná,mert nagyon jólelkű...másokon is segített már sokszor,máskor,máshogyan.igen,az én büszkeségem is tiltakozik ellene...ugyanakkor azt szeretném,h igenis legyen büszke a gyönyörű barátnőjére,aki mellette van...mert a ruha igenis sokat szämít:-)egyébként amúgy is egy csomó mindent kaptam már tőle ajándékba,ékszereket,utazásokat,stb..szóval ő igazán nagylelkű:-):-)
2014. febr. 18. 11:55
 6/9 anonim ***** válasza:
Fovadd el ha felajanlotta.
2014. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Fogadd el szivből adja.Az meg hülye duma jaj kitartott lennék meg k-va meg sérti az önérzetem.Ugyan már.önérzet meg becsületesség na attól lehet megdögleni..
2014. febr. 18. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nem lennél ettől kitartott. Hiszen dolgoznál ugyanúgy mellette. Ha szívesen adja, akkor nyugodtan fogadd el.
2014. febr. 18. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem hiszem el, ezt a sok hülyeséget, amit itt összehordanak. Nagy a szerelem, együtt vagytok fél éve, együtt akartok élni, és azon gondolkozol, hogy elfogadj tőle pénz? Ha elmentek valahova együtt, akkor ki fizet? Mindenki a saját mozijegyét, vagy vacsoráját? Nekem teljesen természetes, hogy ha együtt járok/élek valakivel, és elfogy a pénze, akkor adok neki. Ez pusztán technikai kérdés, amúgy meg ha eddig is Ő vett ruhákat, akkor eddig is adott pénzt. Teljesen felesleges ezen agyalni, el kell fogadni. Eddig is szexeltetek, nem pénzért fogod odaadni magad. Ráadásul egy férfi ilyen helyzetben még örül is ha segíthet, és nagyon rosszul esik neki a visszautasítás. Vigyázz ne ess abba a hibába hogy összekevered a Nő és a feminista jelentését!
2014. ápr. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!