Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi időnként kell beszélni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi időnként kell beszélni a párunkkal?

Figyelt kérdés

Mind a ketten külön városba járunk főiskolára.

Hétvégén szoktunk találkozni.

Nekem kell, hogy minimum 1 esetleg 2 napot ne beszéljünk egymással, mert soknak érzem de ha vele vagyok akkor meg nem akarok hazajönni és nagyon szeretem.

A fene se érti, hogy ha nem vagyok vele akkor nem hiányzik de ha vele vagyok akkor meg bármennyi időt vele tudnék lenni.

Viszont sokszor unalmasnak érzem a kapcsolatot. Ez lehet azért, mert télen a hidegben egész nap csak otthon vagyunk? Vagy mi lehet a gond?

21F


2014. febr. 18. 11:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
uhhh. no comment -.-'
2014. febr. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy más is vágyik arra, hogy ne minden nap beszéljen a párjával? A csaj minden nap szeretné ahogy látom de sokszor tényleg nem történik semmi velem így nincs is mit mesélnem.
2014. febr. 18. 12:01
 3/13 anonim ***** válasza:

nem szereted.


30+F

2014. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
ha van barátnőm napi 20-30x beszélünk, írunk
2014. febr. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
3-4 évig is!
2014. febr. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem szereted.

Most mi is más városban vagyunk a párommal munka miatt. Minden nap beszélünk egymással többször is! Minden reggel, amikor felkelünk, minden este lefekvés előtt, délután, amikor már nincs munka, és valamikor napközben is.

Hiányzunk egymásnak és kíváncsiak vagyunk arra, hogy a másikkal mi történt, milyen napja volt, megbeszéljük, hogy miket fogunk csinálni, ha találkozunk, stb.

2014. febr. 18. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy veled nem történik semmi,és akkor már inkább nem is beszélsz vele? Mi van,ha vele történik valami? Ennyire nem érdekel, hogy ő mivel tölti a napjait?!


Nem szereted....csak kényelmes, hogy néha van egy p*nci

2014. febr. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Igazatok van. Megmondom neki, hogy szakítsunk. Jobb lesz ez így.
2014. febr. 18. 12:44
 9/13 anonim ***** válasza:

Kérdező!! TE egy barom vagy!!

Miért szakítanál b+????!!!!

Beszéljetek kétnaponta, ha neked ez akkor aqu.rvanagy probléma!!!

otthagynál valakit, mert...ÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Kár beléd!!!

Tudodmit??? Jobban jár, ha otthagyod.

2014. febr. 18. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Béjbe! Szakiccsiunk mer a gyakorin aszonták.....
2014. febr. 18. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!