Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én reagálom túl? Nem kaptam...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én reagálom túl? Nem kaptam semmit Tőle valentín napra, pedig mindig tartottuk.

Figyelt kérdés
5 éve vagyunk együtt, febr 16-án este találkoztunk, együtt lakunk, én készültem neki, vacsora, meg ajándék, amit Ő tudott is, mert mondtam neki, h legyen nagyon éhes ha jön, illetve abban maradtunk h vmi apróság lesz a meglepetés, ezt kb 2 hete beszéltük, erre ő hazajön, nekiáll enni, jó kicsit ittas volt, mert ünnepeltek a melóhelyen, nekiáll enni, majd beül a szobába, én mosogatok, bemegyek, leülök mellé, várok, hátha mond vmit, gépezik....na erre akadtam ki, se az, hogy hiányoztál, se, hogy szeretlek, semmi, kicsit kikeltem magamból, majd válaszra se méltatva elaludt, azóta úgy tesz mintha nem történt volna semmi. Én reagálom túl, így hogyan adjam neki oda, amit vettem neki??? azóta nem találkoztunk, úgy volt, hogy ma, de inkább túlórázik.
2014. febr. 18. 12:27
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nem csalt meg már ajándék.
2014. febr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ott rontottad el, hogy ezek után nem rúgtad orrba térddel. hagytad elkanászodni... :(
2014. febr. 18. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
szerintem nem reagalodtul!iszik is alszik is nem mondd nem vesz semmit ugy csinal mintha semmi nem lenne?egyszere ez sok!es meg volt beszelve lett is volna ra penze,es masnap megse magyaraza?hat!eleg genny.!
2014. febr. 18. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont most kér bocsánatot, és azt mondta, hogy nem tudta h nekem ez olyan fontos, jah persze kifogás, akkor ezek szerint nem én reagálom túl :S Nem csla meg oké, ez rendben van, de nem enyni egy kapcsolat, én sem csalom meg basszus
2014. febr. 18. 12:35
 5/7 A kérdező kommentje:
Mentek a zöld kezek, köszönöm
2014. febr. 18. 12:35
 6/7 anonim ***** válasza:
Együtt laktok és nem találkoztok? Valahogy furcsa... 5 év alatt egyáltalán szóba jött a közös jövő,házasság? Ha nem,akkor ne pazarold az időd tovább :(
2014. febr. 18. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szóba jött, persze, együtt lakunk de 3 napnta jön haza 2 napra a munka miatt, persze, vett házat, nekem van saját lakásom amit örököltem, az övét újítjuk fel, szeretne elvenni, gyerekeket mindkettőnk céljai azonosak, csak ez most nagyon betett, nem egy romantikus alkat de ezt nem értem, hogy miért kaptam
2014. febr. 18. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!