Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek jogos, ha "ezért"...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jogos, ha "ezért" szakítok vele?

Figyelt kérdés
Ma összevesztünk én és a barátom. Igazából nem ez az első alakalom, folyton belém köt,semmi nem jó neki,ma épp azért,mert hogy én elvileg nem beszélek hozzá. Holott szerintem én vagyok az aki többet témázik és próbál beszélgetésbe elegyedni a másikkal. Ezután mindig ordít velem stb. Olyanokat mondd,hogy nem érdekli már ez a kapcsolat,ez soha nem lesz jó. Igazából már én néha kerülöm a társaságát, mert ezelőtt minden időmet vele töltöttem ő volt nekem a minden,szó szerint a minden, és emiatt tanulmányaimmal is csúsztam, ezt nem rég a fejemhez is vágta. Azért is cirkuszolt amikor dolgozni akartam menni. Mindig azt mondja,hogy én nem szeretem,én nem törődök vele,én így úgy. Soha nem magába néz,soha nincs az,hogy előbb önmagát javítaná meg. Ezenfelül egoista,iszonyatosan beképzelt, és adják is alá a lovat a szülei,tesója. Annyi mindent megtett már vele,tudom az én hibám volt,hogy hagytam,hogy megtegye ezt velem,de akkor is arra gondolok,hogy én pl ilyet soha nem tennék senkivel. 4 éve vagyunk együtt,ebből ő vagy 3szor szakított velem és két hétre rá,mindig visszajött.
2014. febr. 18. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem tűnik idillikus kapcsolatnak, amit leírtál. Ha elszántad magad h kilépj ebből és aztán jobbat keress, én csak biztatni tudlak.
2014. febr. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem olvastam el az egészet, csak elejét és végét. De már ebből is látszik, hogy igen, vége! Jogos. Ha szeret téged, nem kiabál. Azzal csak bánt Téged, ha szeret, nem bánt. 3szor szakított veled. Látszik, hogy nem működik. Ne érezz bűntudatot.Ha nem működik, és nem lépsz tovább, nem csak hogy Neked lesz rossz, De neki is. Csak... vess véget neki, ne légy szomorú, nézz előre és várd azt, aki törődik veled, kedves, és szeret :) Hidd el, van ilyen! Remélem segíthettem :) 17/f
2014. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

igen, jogos, hagyd ott végre a francba, és keress normális, hozzád illő párt, pl engem

27F

2014. febr. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha elsőre sem ment akkor legközelebb sem fog,hiába mond bármit

nem értem miért fogadtad 3-szor vissza

ne legyen 4. mert ennek semmi értelme,hogy azért tartson hogy legyen akit szidjon


keress olyat aki megbecsül és szeret

2014. febr. 18. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ha te magad nem érzed jól a kapcsolatban akkor nincs keresni valód benne.
2014. febr. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem érzem jól magam,egyáltalán nem! Már semmit nem kapok tőle, látom,hogy mostanában próbál beleadni valamit a kapcsolatba és próbálja kicsit összeszedni magát,de kibukik folyton,hogy milyen is ő valójában,és amiket tett egyszerűen kiölték belőlem a szerelmet, nem bízok benne, és a szavak amiket annyiszor dobált,a fejemhez vágott itt kísértenek..
2014. febr. 18. 21:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!