Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, lányok, párok ez nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, lányok, párok ez nálatok hogy van?

Figyelt kérdés

ti hogy szoktatok bevásárolni?

tehát egy napra vásároltok és üres a hűtő vagy hosszabb távra,napokra,hetekre vesztek élelmiszert?



2014. febr. 18. 21:45
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Változó. Néha elmegyünk nagy bevásárlásra, amúgy mivel párom most épp kereskedelemben dolgozik mielőtt tanulni menne, onnan hoz naponta kaját. :)
2014. febr. 18. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
2-3 napra általában.
2014. febr. 18. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Maximum 4-5 napra vásárolnék előre. Hetekre tuti nem, honnan tudjam, jövő hét csütörtökön épp mit lesz kedvem / kedvünk enni? Azért meg nem fogok megvenni semmit, hogy aztán kidobjam mert nem volt kedvem megenni. Pont nemrég beszélgettünk erről, hogy ennek semmi értelme. Elég csak pár napra előre megvenni ami kell.


(+ ha egyedül vásárolok, nem bírnék hazavinni annyi cuccot, direkt megszakadni meg nem fogok.)

2014. febr. 18. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
ezek rendben vannak,de gondolom nincs olyan hogy semmi kaja nincs otthon,mert csak egy napra vásároltok és azt megeszitek aznap és ha másnap elfelejtitek akkor aznap nem esztek semmit?
2014. febr. 18. 21:56
 5/11 anonim ***** válasza:
Ha nem lenne másnap otthon semmi kaja, arra gyanítom már reggel, de legkésőbb délután rájönnénk, és elmennénk a boltba venni valamit. Vagy néha lehet rendelni egy pizzát is akár.
2014. febr. 18. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. De, néha előfordul, hogy a hűtő üres, de valahogy mindig megoldom, ha más nem, zacskós leves mindig van. Most épp napok óta pangás van. Akartunk főzni, de a recept nem volt annyira elég, mint amennyit írt, és amennyibe került, szóval pár napig lemondtunk a jó kajáról cserébe.
2014. febr. 18. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én még itthon lakok, ezt a részét anya intézi, én maximum kis dolgokat veszek (kenyér,tej,felvágott,sajt, stb).

Azon túl sokat vagyok barátomnál ő már egyedül él, ő elég lusta, leginkább csak akkor vásárol, ha már elfogyott az a valami, amire szüksége van, de akkor azonnal elmegy és vesz. Így nála gyakran előfordul, hogy totál üres a hűtő.

2014. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Mi általában hétvégente megyünk nagyobb bevásárlásra, pár hetente feltöltjük a fagyasztót hússal, mert messzebb van, ahol vesszük, hét közben pedig általában csak kenyeret veszünk. Esetleg, ha főznék valamit, amihez hiányzik 1 dolog, akkor azért gyorsan elugrunk, de ennyi. Olyan sosincs, hogy semmilyen étel nincs itthon. Hideg mindig van, vagy tojás, virsli, zacskós leves.
2014. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat!

én is úgy gondolom hogy valami mindenképp legyen,akár egy zacskós leves vagy konzerv ha a hűtő tök üres is,enni azért csak kell

2014. febr. 18. 22:48
 10/11 anonim ***** válasza:

Mindig van itthon liszt, cukor, olaj ecet, ej tojás fűszerek, ezek alapdolgok

Ezenfelül mindenfele tartósélelmiszer

Tészta, konzervek...stb

Nekünk van egy 3 fiókos fagyasztónk is.

Ebben mindig van fagyazstott zöldség és húsok..plusz ha maradt kész étel.

Ezzel sokat spórolunk, pl csirkemellet mindig 6 kg ot veszek, amikor ahol akciós (így 1290ft ért veszem meg kilóját egyszerre, nem 1690ért máskor, amikor kell)

Havi 2szer megyünk nagyobb bevásárlásra...

Hetente 1 szer max 2szer friss áruért elmegyünk (zöldségek) az a baj, hogy ilyenkor nem mindig tudom megállni, hogy ne vegyek mást is:)

Naponta pékségbe megyünk zsemléér, időnként teszek azt is a fagyóba, vésztarcsinak.


Egy háztartásban akkor költ az ember nayon sokat, ha amikor főzni akar valamit el kell menni mindenért a boltba, csináltam ez is ezért tudom.


Viszont azt hozza kell tennem, hogy mi minden nap házikosztot eszünk, hetente 4szer fözök kb..

Az a jó, hogy igazából kitalálok valamit és akármikor meg udom csinalni, ha nem igényel friss zöldséget (ha igen akkor elszaladok a zöldségesbe, de a leeht kihagyom)

Ha jön valaki bármikor össze tudok dobni egy palacsintat, vagy egy sütit is.

Szerencsére nem vagyunk mohók, így mindig van itthon chips, ragcsálni vaóő, amit ki tudok tenni az asztalra, ha váratlanul betoppan valaki.

2014. febr. 19. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!