Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Féltékeny vagyok! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Teljes mértékben megbízok a páromban, de akkor okkal kérdezhetitek miért vagyok féltékeny!

Nos, igen elkezdtem kondi terembe járni ahol van külön női, és külön férfi részleg persze nem tilos átjárni a másik részlegbe egyik nemnek sem. Van rajtam kb 5 kg felesleg amit szeretnék ledolgozni, formálni magam és csak úgy kedvtelésből. Igen ám, de a párom külföldön dolgozik, és azon a munkás szállón is van kondi terem ahová jár. Most hogy haza jön megbeszéltük hogy ahová járok megyünk mindennap(3/-)

Régen az előzmények között találtam egy nőt akit megnézett a párom, én biztos nem voltam. Na és ő is oda jár ahová én, ő szereti a lábemelő/toló gépet mert általában azon a részen van ahol a férfiak.

Szép nagyon, kár lenne tagadni, csinos is természetesen, és okkal is vagyok rá féltékeny. Edzés közben is ki van sminkelve, szemkontúr, spirál szájfény haj leengedve. Ez az extra csinos nadrág+ felső hozzá, én ennek dettó ellentettje vagyok. Bár általában ki engedve hordom a hajam, edzés közben mégis becsurizom, utálom ha a derékig érő hajam melegít közben, még hétköznap sem sminkelem magam. Én szeretek lenni egy melegítő alsóba egy pólóba, szóval nem rittyentem ki magam.

Nos, kicsit tartok attól hogy az én párom előtt fogja magát illegetni az a nő, de ezt a gondolatot én minél hamarabb szeretném elhessegetni. Mit tehetek?


2014. febr. 18. 22:39
 1/9 anonim ***** válasza:

Mit tegyél?

Talán beszéld meg a pároddal? De csak talán.

2014. febr. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Szeret téged a párod? El tudják könnyen csábítani? Akit elcsábítanak, annak segíteni kell pakolni.


Nem gondolod egyébként, hogy a párod, aki azért van veled, mert szeret, akkor is szépnek lát, ha melegítőben tornázol, és nem valami műcicaként?

2014. febr. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Ez az amit nem tudok, mármint azt hogy a műcica vagy ...én?!



Nyilván kellemesebb látvány ő, mint én.

2014. febr. 18. 22:51
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem nem is érdekli a párod...legalábbis reméljük.

Most magaddal foglalkozzál,hogy a legjobbat hozd ki magadból saját magad miatt.Élvezet legyen a mozgás,ne a fogyás a cél!mindig magad miatt csináld.

Holnap ezzel a tudattal startolok én is futni(először) és így lesz hosszútávon működő.

Jó izzadást neked is :)

2014. febr. 18. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már az is meg fordult a fejemben hogyha haza jön nem fogok én sem menni konditerembe, így hát ő sem megy, így akkor nem látja a csajszit. De ez annyira de annyira nem én lennék.
2014. febr. 18. 22:54
 6/9 anonim ***** válasza:
Menjetek másik konditerembe!
2014. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

két dolgot gondolj végig:

szerinted milyen jó csajokat lát külföldön, konditeremben stb ráadásul még hiányzol is neki. Ha mindezek ellenére is megbízol benne, mert tudod h téged szeret , akkor miért pont akkor csábula el, mikor végre ott vagy mellette?? Bízz benne.

És felejtsd el ezeket a gátlásokat mert ki fog ülni a viselkedésedre...

a másik h ha magabiztosan mosolyogsz és jókedvű vagy akkor a csajt belül meg fogja enni a penész, h te milyen jó kisugárzással rendelkezel és oda van érted a helyes párod, míg ő hiába illegeti itt magát senkinek se kell hosszú távra

2014. febr. 18. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"Nyilván kellemesebb látvány ő, mint én."


Ezt te gondolod. És a párod is így vélekedik?

2014. febr. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy picit önbizalomhiányos vagy. Vegyél te is csini rucit (azért, mert ezt emelted ki), és tegyél fel szájfényt. Ha picit több lesz az önbizalmad, rögtön nem fogsz ilyeneken rágódni.
2014. febr. 19. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!