Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem hiszi el hogy jó...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem hiszi el hogy jó az ágyban, pedig az. Hogy hitessem el vele?

Figyelt kérdés

Én vagyok neki az első barátnője, ő nekem a második barátom. Alapból nincs sok önbizalma. Múltkor hosszasan beszélgettünk és rákérdezett hogy az exemnek nagyobb-e. Nem hazudtam, tényleg neki nagyobb volt, de hozzátettem hogy vele nem volt valami jó a szex, és ez igaz is.

Azóta nagyon sokszor rájön hogy nem elég jó nekem, meg ilyenek.

Tovább nehezíti a helyzetet hogy én is elég félős vagyok, és jobban szeretek este szexelni, fürdés után kellemes félhomályban, barátom viszont próbálkozik napközben is, akkor is szeretném de elutasítom a szégyenlősségem miatt.

Emiatt viszont nem hisz nekem, azt hajtogatja hogy nyilván azért nem akarom mert nem jó.

Hogy győzzem meg? Nem szeretném ha emiatt rosszul érezné magát, őszintén azt gondolom hogy nekem ő tökéletes az ágyban (is)


2014. febr. 18. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha nem nyitsz a nappali szexre, nem győzöd meg.
2014. febr. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
De nem az hogy soha nem vagyok hajlandó rá, csak szívesebben csinálom éjjel. Persze van hogy napközben.
2014. febr. 18. 22:52
 3/7 anonim ***** válasza:
S te jó vagy az ágyban? Mit nyújtasz? :-)
2014. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Azt mondja nagyon jó velem, meg látom rajta hogy tényleg élvezi. Análon meg "külső" emberek bevonásán kívül majdnem mindenre nyitott vagyok csak kicsit félős tudok lenni, de ha egyszer beindít akkor mindent megteszek amit kér.
2014. febr. 18. 23:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Jól fogalmazol, tehát precíz lehetsz mindenben. Ha szingli leszel, keress meg:-) Kíváncsi vagyok, milyen lehetsz az ágyban (is) (:
2014. febr. 18. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hát nem tervezek mostanában szingli lenni...
2014. febr. 18. 23:16
 7/7 anonim ***** válasza:
pedig ha nem tudod meggyőzni...
2014. febr. 19. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!