Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az ex barátnő/barát miért fél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ex barátnő/barát miért fél még 1x meg próbálni a kapcsolatot az exével? Mert szerintem ez gáz ha van pasija/barátnője de közben az exét jobban szereti .

Figyelt kérdés
2014. febr. 18. 22:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Honnan tudod, hogy az exét jobban szereti?
2014. febr. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Csak van egy ismerősöm akinek van barátja és az exével azért nem beszél mert fél szerelmes lesz megint . Tehát még szereti jobban mint a mostani pasiját :)
2014. febr. 18. 22:59
 3/7 anonim ***** válasza:

Cseles fogalmazás....

Gyakorlatilag magadra is utalhatsz.

Ismerősöd barátja. Te gondolom a barátja vagy az ismerősödnek

2014. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nekem nincs csajom 1.6 hónapja dobott de róla tudom hogy utál engem (az érzés kölcsönös ) és nem is beszélünk szóval ez minusz :)
2014. febr. 18. 23:04
 5/7 anonim ***** válasza:

Talán azért, mert nagyon jól tudja, hogy miért nem működött és azt is, hogy ha még egyszer megpróbálnák, ugyanezek miatt a dolgok miatt ugyanúgy nem működne.

A volt párommal több esélyt is adtunk magunkkal az újrakezdésre, de annyira nem illettünk össze, hogy hiába szerettük egymást, csak az lett mindig a vége, hogy emiatt teljesen kikészültünk és a legrosszabbat hoztuk ki egymásból.

Legutoljára már úgy éreztem, az egészségem is rámegy. Szerencsére végül végleg befejeztük egymással.

Tehát attól, hogy még valaki egy ideig nem tudja magát túltenni az előző kapcsolatán, az nem azt jelenti feltétlenül, hogy még próbálkozni kéne.


Az tényleg nem szép dolog, ha valaki még nincs túl az exén és valakivel úgy jön össze, hogy becsapja és az illető nem tud erről semmit. De van olyan is, hogy a régi szerelmet egy új feledteti el.

2014. febr. 18. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én nem féltem megpróbálni még egyszer. Hiba volt. Ugyanazok a problémák voltak. Elhittem hogy megváltozott. A végeredmény csak sok elvesztegetett év.
2014. febr. 18. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Mondjuk én esélyt nem kaptam meg nem is fogok szerintem pedig csak azért szakított velem a csajom mondván nem szeret és túl messze voltunk és nagyon féltékeny típus vagyok de azért tudtam hol a határ... szóval én még sem kapok esélyt ehelyett utál és nem is beszél velem . Pedig azt mondtam neki engem nem zavar ha szakitunk pláne ha nem szeret mert miért lenne velem ha nem szeret ? Szóval velem nem sikerült mással lehet jobb lesz neki ezt is mondtam neki (pedig nagyon nehéz volt nekem ilyet mondani de meg tettem ) és mit kaptam ? utál és nem is beszéltünk (Y) De aki rendszeresen csalja a barátnőjét az kap esélyt bőven(Y) ez szerelem úgy szar ahogy van :DD
2014. febr. 19. 00:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!