Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentális, esetleg pszichés...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentális, esetleg pszichés zavar vagy csak szimplán notórius hazudozó és skalpgyűjtő?

Figyelt kérdés
Ezek közül szerintetek melyik az a 31 éves nő akiről szól ez a történet?Van ez a lány.Lassan két éve találkoztam vele. Rám köszönt,én nem ismertem fel.Azt mondta gyerekkorunkban sokat játszottunk együtt.Nem emlékeztem rá,sok helyen megfordultam az eltelt 20 év alatt.Sebaj.Nekiálltunk egyre többet találkozni,beszélgetni,viccelődni stb... Látogatóba járt a városba,csak a szüleit látogatta meg,amúgy meg az élettársával élt (akivel már 5 éve együtt volt)több száz kilométerre. Sms eztünk. Eltelt 2 hét és sajnáltatta magát hogy mennyire rossz neki és hogy belém szeretett mert én teljesen más vagyok mint a párja,megértő vagyok stb...Részemről kezdtem én is így érezni ,de mondtam neki hogy max akkor van esély nálam ha visszaköltözik a városba ahol a szülei élnek.Mondta hogy majd idővel jön,mert már attól is fél hogy a pasija megüti,na meg hozzá sem nyúl már ami a szexet illeti.Eltelt így fél év.Fél év alatt nem volt köztünk szex,csupán néhányszor smároltunk.Ezalatt a fél év alatt naponta többször is írta hogy mennyire szeret,gyereket akar tőlem ,stb... Kezdett elegem lenni.Egy buliba nyár végén picit többet ittam és elestem,bevertem a fejem és kórházba kerültem.Ezután jön a lényeg.Azt mondta hogy Ö soha nem volt belém szerelmes,csak úgy érezte,azt hitte hogy az, és hogy még mindig a pasijába szerelmes.Engem csak úgy szeret mintha a bátyja lennék.(De miután kijöttem a kórházból még többször is említette hogy feküdjek le vele) Miután azt mondta hogy csak bátyjaként szeret mondtam neki hogy többé ne keressen.Eltelt 8 hónap nem is keresett szerencsére. Kijött a nyár,ö jött látogatóba és mikor véletlenül beleakadtam egy buliba ahova nem jött el vele a pasija akkor azt mondta hogy mindig is belém volt szerelmes és azért költözött haza.Picit már jobban figyeltem,így nem adtam meg magam neki.Hamar kiderült hogy megint csak hazudott mert 2 héten belül jött a párja is,mert kapott szabadságot.Azután napközben folyamatosan jöttek az üzenetek a lánytól hogy találkozzak vele,milyen lenne ha mi egy pár lennénk,mennyire nem boldog a pasijával stb.... Azután még egy alkalommal buliba kavartunk,mert nagyon piás voltam és lekoptattam,de a mai napig nem értem miért kell ilyeneket hazudozni ha valaki meg akar kapni valakit.Miért nem tudja konkrétan megmondani hogy a pasijának már nem kell és csak kalandot akar?Mellesleg a nőnek még gyereke sincs.
2014. febr. 19. 00:31
 1/3 anonim ***** válasza:

egyik sem.

megtetszettél neki,felcsípette magát mert akart egy jót dugni.

ez meghíúsult a töketlenséged miatt,de jó voltál nyavajgó társnak.

aztán ezek után még egyszer felhozta,hogy legyen már valami,de nem lett.

kb átlagos 30as magyar nő.

és azért flörtölt veled,mert élvezte egy kicsit a női hatalmát egy balekon,mert ahogy írod otthon eléggé el volt nyomva.

és azért nem mondta konkrétan,hogy kalandot akar,mert az ilyesmit egy férfi alapból látja,nem kell a szájába rágni.

2014. febr. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Lehet van benne valami amit mondasz.Hogy el volt nyomva.Elvégre katona a párja,azok közül meg rengeteg öntelt beképzelt van.Legalábbis akivel növel beszéltem róluk azok ezt mondták.
2014. febr. 19. 01:16
 3/3 anonim ***** válasza:

de nincs ez veszve.

ráírsz,kicsit puhítod és a következő talinál nem magyarázol,meg elemezgetsz,meg kapcsolatozol,hanem egészen egyszerűen szétkeféled.

az ilyen harmincas elhanyagolt férjezettek imádnak kocsiban dugni,úgyhogy akár át is gurulhatsz hozzá holnap,tuti lesz ideje elszabadulni 1 órára kocsikázni.

2014. febr. 19. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!