Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti miket álmodtok az exetekkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti miket álmodtok az exetekkel kapcsolatban? Szoktatok vele álmodni?

Figyelt kérdés
Én azt álmodtam, hogy szexelünk. :)Tök furi volt, mert igazából elküldeném egy melegebb éghajlatra és látni se akarom, mégis jó volt álmomban a szex.

2014. febr. 19. 10:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az exeim meg az almaimban se jojjenek elo! Nem is szoktak :)
2014. febr. 19. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Hát, igen én is így vagyok vele, ezért volt meglepő.
2014. febr. 19. 10:59
 3/12 anonim ***** válasza:

Fél évig, majdnem minden nap vele álmodtam.

Hát igen, szerettem még őt :D

2014. febr. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Az a jo az exeimben, hogy inkabb Ok almodoznak rolam :)))
2014. febr. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
Nem szoktam gyakran álmodni velük bár: egyszer azt álmodtam az egyik exemet nyakon szúrom egy habverővel. az is kérdéses, hogy melyik exemre gondolsz, mert volt egy pár.
2014. febr. 19. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Váu, szóval legyilkoltad álmodban. :) Lehet, hogy egy ilyen álomnak én is jobban örülnék.
2014. febr. 19. 11:16
 7/12 Panna_ ***** válasza:
Nálam is már előfordult, és igen valami erotikus álom volt, bár nem mindig volt szex, de sokszor valami erős érzelem követte. Nagyon furcsák ezek, mert néha hónapokig meg sem fordúl a másik a fejemben és hírtelen előjön egy álomban. Én nem kalkulálnék bele sokat, emiatt ne gyere megint össze vele.
2014. febr. 19. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Szexet én is párszor álmodtam vele, illetve azt, hogy gyereket szeretne tőlem(amit élőben is mondott,csak akkor bolondságból mondta)


Azt is, hogy Olaszor-ban vagyok és megyek hozzá találkozni(amikor nyaralni volt,de nem voltunk együtt)

2014. febr. 19. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem jönnék vele össze.
2014. febr. 19. 13:11
 10/12 anonim ***** válasza:
Heréléssel kapcsolatos az álmom...
2014. febr. 19. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!