Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék rájönni arra ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék rájönni arra ha a srác csak szexet akar? Vagy miből következtethetek arra hogy csak azt akar?

Figyelt kérdés
Néha arra utaló szöveget használ mint ha csak az érdekelné.

2014. febr. 19. 14:55
 1/4 anonim ***** válasza:
Egyszeruen. Lefekszel vele, aztan ha azutan is erdeklodik, akkor tobbet akar.
2014. febr. 19. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sajtoreferens ***** válasza:
45%
Pénisze van.
2014. febr. 19. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Legyél türelmes, ne pár hét után feküdj le vele, vagy egyáltalán csak kezdj járni vele. Ma ez megy: pár nap alatt összejönnek, hétig/hetekig járnak, majd szakítanak. Ne kövesd el ezt a hibát, ismerd meg mélyen. Ha erőlteti a szexet, hagyd ott a fenébe, valószínűleg csak arra vágyik. De ezt csak akkor tudod magadnak(mert én nem vagyok rá képes) megválaszolni, hogyha megismered, és belelátsz. Ha pedig ez nincs meg, akkor szexhez el sem kellene jutni egy kapcsolatban. :) Remélem segíthettem :) 17/f
2014. febr. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lélegzik? Akkor szexet akar! Nyitva van a szeme? Akkor szexet akar! Ha azt mondja nem, akkor is szexet akar!Minden élő srác szexet akar!

Ez a dolgok rendje. Ha megkap, lehet, hogy melletted marad, ha nem kap meg, tuti, hogy egy idő után továbblép.

2014. febr. 20. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!